TJ HJ – TJ Sokol Údlice   1 : 1  ( 0 : 1 ) p.k. 2:4

Branky : Korec - Novotný

Sestava : Sapoušek , Lenc , Hammer , Smolák , Brejchal , Vorlík , Kopaničák , Dobiáš , Spilka , Stříbrný , Tóth , Kubišta , Hrubý , Korec

ŽK : Domácí 1( Smolák )  – Hosté 1

ČK : 0

V posledním domácím utkání letošní sezóny jsme přivítaly na svém hřiště dnes již vedoucí celek soutěže , který nás na podzim neskutečně vyškolil a stačilo mu na to pouhých 6 minut , kdy nám dal 3 branky .Doma už to bylo lepší a hlavně ve druhém poločase jsme sahali po vítězství . V prvním poločase šli hosté do vedení a za nás vyrovnal Korec  . Druhý plusový bod si nakonec odvezli hosté , když dominovali v penaltovém rozstřelu . Ještě jedeme poslední kolo do Podbořan , ale je jisté , že v konečné tabulce budeme třetí .

dohrávané 12.kolo

TJ HJ – FK Klášterec n/O   4 : 3  ( 2 : 1 )

Branky : Spilka 3, Korec - Kuna 2 ,Tancoš

Sestava : Relich , Lenc , Hammer , Smolák , Brejchal , Vorlík , Kopaničák , Dobiáš , Spilka , Stříbrný , Sapoušek , Tóth , Kubišta , Hrubý

ŽK : Domácí 3 (Tóth , Kubišta , Stříbrný  – Hosté 3

ČK : 0

Dohrávané utkání jsme zvládli a pokračujeme na vítězné vlně , kdy jsme na jaře prohráli jen jedno utkání . Sice jsme postupně vedli až 4:1 , ale hosté hráli pořád aktivně , snížili na rozdíl jediné branky a my musely přetrpět i nastřelenou tyč v poslední minutě . Po dnešním zápase je jisté , že v konečné tabulce skončíme  nejhůře třetí . Na lídry soutěže (Žatec,Údlice) ztrácíme 4 body a je více jak nepravděpodobné , že bychom se mohli posunout výše . V příštím kole hostíme právě lídra tabulky Sokol Údlice (v posledním kole hostí doma na jaře slaboučké Černčice) a  máme mu co vracet . Na podzim jsme u nich podlehli ostudně 0:4 .

16.kolo

SK Černčice - TJ Sokol Horní Jiřetín  1 : 6 (0:4)

Branky : Laurich - Stříbrný 2 ,Tóth , Spilka , Vorlík , Dobiáš

ŽK : domácí 1 - hosté 1 (Relich)

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Smolák , Lenc , Brejchal , Spilka , Vorlík , Hammer , Tóth , Sapoušek , Stříbrný , Kopaničák

V neděli jsme jeli do Černčic , kterým jsme měli vracet domácí podzimní prohru 2:1 . Domácí hrají na jaře hodně bídně a jsou k nepoznání od podzimu . V klidu jsme si zastříleli a vyhráli hladce 6:1 , když jedinou trefu jsme domácím umožnili za stavu 0:6 . Nutno podotknout , že takovou střelu cca z 22 metrů musí brankář chytat do koše . Ještě dovětek , nesmíme se nechat provokovat nějakými fanoušky domácích , ale na druhou stranu jsme zase viděli sprint (70.metrů)rozhodčího , aby udělil žlutou kartu brankáři a proto , že nemohl už dýchat , tak se rozhodl se nevracet a nechal kopat nepřímý kop z 20 metrů , za což se po zápase omlouval . Pojistili jsme si třetí místo a těšili se na domácí dohrávku s Kláštercem .

15.kolo

TJ Sokol Horní Jiřetín – TJ Krásný Dvůr/Kryry   5 : 1  ( 1 : 0 )

Branky : Tóth 2 , Spilka , Stříbrný , Kopaničák - Čech

ŽK : domácí 0 - hosté 2

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák , Lenc , Brejchal , Spilka , Korec , Hammer , Tóth , Sapoušek , Stříbrný , Kopaničák , Kubišta

Povinná výhra , která měla být jasnou záležitostí se nerodila zrovna lehce . Sice jsme od první minuty měly převahu , ale moc jasných šancí jsme si nevypracovali . Za zmínku stojí snad po rohu krásná hlava do břevna . Náš jediný gól padl po centru , pěkném zpracování a střelbou béčkem  .

Ve druhé půli to už bylo lepší a mohli jsme vyhrát výraznějším rozdílem ,ale spousta šancí zůstala nevyužita . Jediný gól jsme inkasovaly za stavu 4:0 . Střídalo se hokejově po deseti minutách . Teď by se měl zvládnout dohrávaný zápas s Kláštercem a pak o dva dny později cestujeme do Černčic , které nás doma porazili a máme tedy co splácet .

14.kolo

TJ Sokol Horní Jiřetín – FK Slavoj Žatec   2 : 1   ( 1 : 0 )

Branky : Kopaničák , Spilka - Svoboda

ŽK : Domácí 0 – Hosté 3

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák ,Hammer , Vorlík , Spilka , Kopaničák , Sapoušek , Brejchal , Lenc

V sobotu jsme přivítaly na svém hřišti vedoucí celek soutěže FK Slavoj Žatec . Za velmi špatného počasí jsme nebyli opět kompletní a neměli jsme ani jednoho hráče na střídání . Soupeř byl na tom ještě hůře , když nastoupil jen v deseti lidech . Přesto hned od začátku nám ukazoval kvalitu , kdy měl míč častěji na kopačkách a lehce se dostal do velké šance , ale náš brankář rukou vyrazili jeho dloubáček , který mířil do branky . Pak jsme je moc do šancí nepouštěli a nebýt našich faulů , tak se ke střele moc nedostal . Přímé kopy naštěstí mířili do naší zdi a tak na konci poločasu jsme vymysleli krásnou akci , kdy míč mířil k Sapouškovi , který ale vyprášil rukavice brankáři , ale náš benjamínek svým důrazem donutil hostujícího stopera k chybě a poslal nás do vedení 1:0 .

Ve druhém poločase nás hosté zamkly na naší půlce a vynutily si opět pár přímých kopů a bohužel jeden z nich zakroutil přesně k tyči , kde si sice brankář šáhl na balón , ale nedokázal ho vytlačit ven .Pak se hra přeci jen trochu vyrovnala a z jednoho protiútoku nás Spíla poslal opět do vedení , kdy vyhrál osobní souboj a obstřelil špatně vyběhnuvšího brankáře . Hosté se snažili vyrovnat ,ale naše obrana tentokrát byla pevná a z přibývajících rohů jsme se nenechali zaskočit . Tentokrát nám snad nespadnul ani jednou míč ve vápně a když jsme přestáli i posledních pět minut , tak jsme se mohli radovat z výhry . Všichni jsme si pamatovali podzimní duel , kdy jsme vedli 2:1 a měli dostatek šancí na zvýšení ,ale v posledních pěti minutách inkasovali dva góly a jeli jsme domů s prázdnou . Sice byl soupeř fotbalovější , ale naše vůle tentokrát byla příkladná a vítězství jsme si nenechali už vzít .

13.kolo

FK Postoloprty  -  TJ Sokol Horní Jiřetín   2 : 5   ( 1 : 1 )

Branky : Schopp , Pulchart – Spilka 2 , Tóth , Vorlík , Kubišta

ŽK : Domácí 1 – Hosté 2 ( Hrubý , Hammer )

ČK : žádná

Sestava : Relich , Lenc , Hrubý , Brejchal , Smolák , Vorlík , Spilka , Kopaničák  , Tóth , Sapoušek , Kubišta

Střídali : Hammer

V sobotu jsme si jely pro povinnou výhru do Postoloprt , které jsme na podzim doma rozdrtily 11:1 . Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme chtěli dát úvodní branku zápasu  ,ale již po několikáté opak byl pravdou a po 7 minutách prohráváme . Do poločasu jsme stihli akorát vyrovnat .

Ve druhém dějství jsme šli do vedení ,ale domácí bleskurychle vyrovnali . V poslední čtvrthodince jsme trochu zapnuli a pojistili jsme výhru třemi brankami . Žádná hitparáda to nebyla a jsme rádi  za tři body . Na jaře se nám zatím herně moc nedaří , ale věříme , že se kluci zvednou . Chtělo by to potrénovat , bohužel někteří  hráči  jsou mimo HJ , pak je tu zranění a také nám někteří ukončili činnost . Příští týden nás čeká lídr soutěže Žatec , který přivítáme v sobotu na domácím hřišti od 11:00 .

11.kolo

Mšené Lázně – TJ Sokol HJ   4 : 3   ( 2 : 2 )

Branky : Fáry T. 3 , Fáry R.  – Kubišta , Spilka , Stříbrný

Sestava : Relich , Dobiáš , Smolák , Hammer , Brejchal , Tóth , Spilka , Sapoušek , Vorlík , Kubišta , Stříbrný

Střídali : Kopaničák , Flugr , Korec

Bez žlutých karet

Dorost zajížděl ke svému druhému utkání na jaře do Mšených Lázní , kde chtěl potvrdit roli favorita , bohužel domácí celek nás zaskočil . Na podzim , kdy u nás snad nebyli schopni ani vystřelit se neskutečně zvedli a zaskočili nás hlavně střelbou z dálky . Dostali jsme se po krásné akci do vedení , kdy Spíla našel Pavla a ten krásným centrem vyzval ke skórování Standu . Pak už se domácí osmělili a dokázaly vyrovnat , kdy asi z 20 metrů domácí stoper vymetl šibenici naší branky . Neskutečná rána !!! Pak jsme faulovaly a domácí kapitán centroval a k údivu všech míč skončil v naší síti , kdy náš špatně postavený brankář ,nedoskočil na míč , který skončil na zadní tyči . Bohužel vletěl ještě do tyče a musel střídat . Do poločasu jsme měli pár šancí , ale dokázaly využít jen jednu a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 2:2.

Po  přestávce šli domácí po střelách z dálky do vedení 4:2 , kdy opět skóroval stoper , kterého jsme nechali volného . Nám se už podařilo snížit na konečný výsledek 4:3 . Bohužel jsme zbytečně ztratili 3 body a i několik hráčů .   Snad se dáme zdravotně dohromady a v sobotu odčiníme špatný výkon , kdy hostíme od 11:00 Klášterec

10.kolo

TJ Sokol Horní Jiřetín - SK Cítoliby-Slavětín   6 : 3  (2 : 1)

Branky : Kubišta 2 , Stříbrný 2 , Spilka , Tóth – Kuča 2 , Kratochvíl

Sestava : Relich – Brejchal , Smolák , Hammer , Dobiáš – Vorlík , Spilka , Kopaničák , Tóth – Kubišta , Sapoušek

Střídali (hokejově) Stříbrný , Korec

Bez žlutých a červených karet

Tak v sobotu vstoupil do jarní části soutěže i náš dorost , který na svém hřišti přivítal celek SK Cítoliby-Slavětín . Na velmi špatném terénu jsme do utkání vstoupili hrozně , když soupeř vyslal kolmici za naší obranu a hostující útočník nádherně přeloboval našeho vyběhnuvšího brankaře a hosté vedli 1:0 . Pak jsme se také dostali do hry i my , kdy výborným napadáním jsme donutili brankáře hostů k chybě a Standa uklidil míč do prázdné branky . Pak jsme se prosadili i po standartce , kdy Standa jen líznul hlavou míč a do šaten jsme šli s vedením 2:1 .

Hned po přestávce po našem faulu , vyškolil hostující záložník našeho brankáře poprvé , kdy mu poslal přes zeď navštívenku a náš vratár lovil míč až v sítě. Krásný přímý kop . Ale potom ho vyškolil asi z 35 metrů , kdy napadán se zastavil otočilse z míčem a z kroku vystřelil . Míč , který letěl asi deset vteřin skončil v naší síti . Jednoznačně gól brankáře .Pak jsme se konečně začali prosazovat my , kdy hlavně ze strany létaly balóny do vápna a kluci je uklízely do branky . Dvakrát stříbro trefil přesně, Spíla hlavou a Pavel , který nevěděl co s míčem a vystřelil přesně k tyči . Nutno podotknout , že šancí jsme si vytvořili dost ,ale naše zakončení nebylo buď dost razantní nebo i nepřesné .

Ale klukům patří dík , že zápas , který se nevyvíjel podle našich představ , nevypustili a dokázali 4 góly v řadě otočit . Snad se postupem času budeme nadále zlepšovat a jaro bude lepší podzimu . Určitě se zlepší i kvalita hřiště a budeme moci lépe tvořit hru .

4.kolo

TJ Sokol Horní Jiřetín – FK Postoloprty   11 : 1  ( 4 : 0 )

Branky : Korec  5 , Spilka 3 ,Tóth 2 , Hrubý  - Poschl

ŽK : hosté 1

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák , Lenc , Vorlík , Spilka , Korec , Hammer , Tóth , Sapoušek

Střídali :  Brejchal , Vrána

Povinná výhra doma v dohrávaném utkání 4.kola se rodila na těžkém terénu hned od začátku utkání . Soupeř nám nestačil a pomáhal si fauly . Některé akce snesli už nějaké měřítko , ale ukázalo se jaký je rozdíl mezi jednotlivými týmy . Bohužel jsme ze čtyř zápasů z týmy z popředí tabulky získaly jen dva body . Myslím si , že tento tým má potenciál , aby bojoval o první dvě místa , ale dvě porážky za sebou a bez jediného vstřeleného gólu  rozhodli , že jsme zatím po podzimu až čtvrtí . Snad se na jaře zvedneme jako loňskou sezónu . Hodně se potýkáme s proměnlivým kádrem , kdy nám někteří hráči nechodí na zápasy a proto v posledním kole jsme měli jen dva hráče na střídání .

9.kolo

TJ Sokol Horní Jiřetín – TJ Tatran Podbořany   8 : 1  ( 4 : 0 )

Branky : Stříbrný 3 , Spilka 2 , Korec , Hrubý , Vrána - Ježek

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák , Lenc , Vorlík , Spilka , Korec , Hammer , Glavica  Stříbrný

Střídali : Sapoušek , Kubišta , Brejchal , Tóth , Vrána

Po ostudné porážce minulý týden v Údlicích nám nezbývá než ostatní utkání vyhrát a trochu napravit , co jsme si sami pokazily ve dvou po sobě následujících  utkání , kdy jsme nedaly ani jeden gól a naopak 6 inkasovaly . Doma jsme si trochu zastřílely a vyhrály jednoznačně 8:1, ale nic to nemění na situaci , že jsme chtěly mít po podzimu minimálně o 5 bodů více a okupovat vedení v tabulce . Takhle budeme po podzimu asi čtvrtí s odstupem jednoho bodu na třetí místo (pokud zvládneme domácí utkání s Postoloprty).

8.kolo

TJ Sokol Údlice  -  TJ Sokol Horní Jiřetín   4 : 0   ( 4 : 0 )

Branky : Jíra Lukáš 2 , Jíra Michal , Novotný

ŽK : Domácí 4 – Hosté 2 ( Hrubý , Tóth )

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák ,Hammer , Vorlík , Spilka , Korec , Tóth , Sapoušek , Glavica

Střídali : Vrána , Kubišta , Brejchal ,

V sobotu jsme si jely napravit reputaci na hřiště Údlic , kde jsme na jaře započali naši spanilou vítěznou šňůru . Bohužel po katastrofálním výkonu v první půli , kdy jsme prohrávaly 0:4 , jsme už nestačily korigovat výsledek , když domácí hráči chytře bránily svůj náskok . Je na pováženou , že za 180 minut nedokážeme vstřelit branku . A to jsme minulé kolo hrály proti nejhorší obraně .

7.kolo

TJ Sokol Horní Jiřetín – SK Černčice   0 : 2  ( 0 : 1 )

Branky : 8. Brejcha , 84. Janovský

ŽK : Domácí 3 ( Hammer , Tóth , Korec ) – Hosté 1

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák , Lenc , Vorlík , Spilka , Korec , Tóth , Stříbrný , Vrána

Střídali : Sapoušek , Kubišta , Brejchal , Hammer , Orth

V neděli na hodně těžkém terénu jsme chtěli potvrdit roli favorita a vyhrát domácí zápas , bohužel utkání se nám moc nepovedlo . Když hlavně střed hřiště nepracoval dle našich představ . Nechávali jsme velkou díru a soupeř v klidu držel balón . Sice nám nedal jejich nejlepší hráč branku ,ale hned v 8.minutě po rohu jsme inkasovaly takovou haluz .  Kdy soupeř kopal  roh , nám opět propadl balón , který jsme nedokázaly odkopnout , ačkoliv jsme ho měli na svých kopačkách . Pak přišla střela , míč byl asi dvakrát tečován a šel přesně na druhou stranu , než náš brankář . Přesto jsme si některé šance vypracovaly ,ale do poločasu nic neproměnili .

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně , ale byl to soupeř , který po rychlém brejku trefil tyč naší branky . Bylo vidět , že se naše hra malinko zvedla , ale stále to nebylo ono . Nějaké náznaky tam byly , kdy hlavně aktivní Spíla prošel přes pár hráčů kolem lajny a naservíroval míč na malé vápno , ale náš útočník trefil jen brankáře . Dobře centroval Stříbro ,ale naše hlavy končili vedle branky a tak přišel trest , kdy jsme z nevinné akce inkasovaly podruhé . Bohužel jsme ztratili body v domácím prostředí , kde jsme chtěli a měli vyhrát , ale hosté hráli velmi chytře a je až s podivem , že už inkasovaly 30 branek . Musíme  na to rychle zapomenout a opět se zvednout  . Další šanci máme v sobotu v Údlicích , kde jsme na jaře podali výborný kolektivní výkon . Snad se nám podaří na něj navázat a domácí opět porazit , abychom neztratili kontakt s čelem tabulky , kde se usadil asi nejlepší Žatec , který opět deklasoval další tým z čela (Údlice) 5:0 .

6.kolo

TJ Krásný Dvůr / Kryry - TJ Sokol Horní Jiřetín   2 : 6   ( 0 : 4 )

Branky : Čech , Baláž – Tóth 2 , Stříbrný 2 , Hrubý , Vorlík

ŽK : domácí 1 – hosté 1 ( Stříbrný )

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák , Hammer , Vorlík , Spilka , Korec  , Sapoušek , Tóth , Stříbrný

Střídali : Kubišta , Lenc , Glavica , Brejchal

Dnes jsme zajížděli do Krásného Dvora , kde jsme chtěli potvrdit roli jasného favorita . Sice jsme nehráli žádnou hitparádu , ale hned od začátku bylo jasné , že si odvezeme 3 body . Již ve 32. minutě vedeme 4:0 a místo abychom utkání  v klidu dohrávaly a pořádně si zastřílely , tak hodně polevíme  a necháme domácí hráče snížit . V závěrečných minutách přidáme ještě dvě branky a v klidu můžeme odjet domů . V neděli přivítáme jedno z překvapení soutěže celek Černčic , který  vedl naší tabulku , když dneska dostal výprask od Žatce 7:0 . V neděli chceme vyhrát a posunout se tabulkou vzhůru . Náš cíl je jasný a to umístění minimálně do třetího místa .

5.kolo

FK Slavoj Žatec – TJ Sokol Horní Jiřetín  3 : 2  (0:1)

Branky : 57.,88. Svoboda , 87. Šimeček – 29. Spilka , 60. Stříbrný

ŽK : domácí 2 – hosté 2 ( Hammer , Hrubý )

ČK : žádná

Sestava : Relich , Hammer , Hrubý , Smolák , Dobiáš , Vorlík , Spilka , Korec , Tóth , Stříbrný , Sapoušek

Střídající : Badi , Lenc , Kubišta , Orth , Vrána

V neděli jsme zajížděli asi k největšímu favoritovi soutěže a to do Libočan , kde svá utkání hraje FK Slavoj Žatec . Věděli jsme , že to bude velmi těžké utkání  na ne dost dobrém povrchu . Utkání jsme začali velmi dobře , kdy hned v první minutě běžel sám na brankáře Stříbrný , ale bohužel trefil jen brankáře . Domácí byly lepším celkem a hlavně rohy byly pro nás doslova smrtící , kdy brankář dvakrát vyrazil hlavičku z bezprostřední blízkosti . V polovině prvního poločasu , po hrubce domácí obrany , běžel sám Spíla a předvedl vynikající zakončení – alá Poborský a vedli jsme 1:0 . Soupeř nám , ale neustále zle zatápěl , kdy několikrát středem se dostal za naši obranu či ke střelám z vápna . Měli jsme kliku , že buď netrefil , nebo brankář něco chytil . Ale i my jsme vyrážely dál k brejkům a začalo naše velké trápení s jejich zakončením . Pavel běžel sám na brankáře , ale napálil balón přímo do něj . V poločase jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem , ale hned trenér nabádal hráče , že musíme zlepšit obsazování hráčů při standartních situacích .

Druhý poločas začal náporem domácích , kteří se hnali za vyrovnáním a nechávali nám dost prostoru k navýšení náskoku , ale co jsme zahodili je neuvěřitelné . Postupně běželi  na brankáře Stříbro , Cápa , Spíla , Badi a buď jsme nedali , nebo přišel faul obránců . Pak zaúřadoval rozhodčí , který viděl faul Badiho před naší šestnáctkou a odpískal přímák . Bohužel viděl špatně , protože Radek trefil míč . Jeden z nejmladších hráčů na hřišti pak předvedl nádherný přímák , kdy přestřelil zeď a trefil přesně k tyči . Náš brankář neměl nárok , sice si sáhl na míč , ale vyrovnávací brance nezabránil . Chvíli na to Korda nacentroval krásný balón do vápna a Stříbro hlavou trefil přesně a my se mohli znova radovat . Vedli jsme 2:1 a měli spousty šancí na navýšení našeho náskoku . Domácí se neustále tlačili dopředu a byli lepším celkem , ale my jsme si měli pojistit naše vedení . Badi běžel po kličce zcela sám na brankáře ,přišel faul a rozhodčí pískl faul zrovna v momentu , kdy zcela opuštěný Marek střílel podél brankáře náš gól . Obrovská škoda , kdy měl ponechat výhodu , ale po utkání se omlouval , že pískl dříve . Bohužel náš přímák neskončil v brance , kdy domácí hráč ve zdi odvrátil míč rukou při výskoku . Pak jsme měli ještě větší smůlu , kdy marek Hammer nacentroval krásný balón na hlavu Spíly a my už se radovali , že balón skončil v brance , bohužel tomu tak nebylo a ještě se nám zranili dva hráči . Spíla se sebezapřením utkání dohrál ( zraněná horní končetina) a Radek musel na chvíli střídat . brovská škoda našich šancí , které jsme si dokázaly vypracovat ,ale naše koncovka nebyla vůbec dobrá . A pak přišel hororový závěr , kdy v 87 minutě zahrávají domácí další roh a domácí kapitán zcela volný pohodlně nohou vyrovnává . Minutu na to domácí získávají lehce míč na půlce , kdy asi došlo k faulu , Pavel zařval , všichni přestali hrát , aniž by rozhodčí pískal a domácí útočník zcela sám před brankářem zajistil vedení svému celku . Bohužel jsme nezvládli vůbec závěr utkání , kdy zcela zbytečně drbeme balón a pak o něj přijdeme . Musím přiznat , že domácí byli lepším celkem , ale tolik brejků co neproměníme je na pováženou . Mohli jsme vyhrát utkání a nakonec jsme odjížděli smutní bez bodu .Během necelých dvanácti měsíců jsme sehráli se Žatcem 3 utkání a všechny jsme prohráli , ale tentokrát jsme si vypracovali i nějaké šance a nebyli tak odevzdaným soupeřem , jak nás pomlouvali domácí fandové . Ikdyž rozhodčí nepískal zrovna přesně , nemůžeme se na něj vymlouvat , musíme počítat s tím , že nebudou při hostujících utkáních zrovna nakloněni na naší straně . Nesmíme se na nic vymlouvat , protože 5 minut do konce utkání musíme hrát jinak , ikdyž nás soupeř hodně tlačil . Nic se neděje , život jde dál a my musíme zabrat hned v následujících zápasech , abychom znovu nabrali nějakou bodovou šňůru a posunuli se tabulkou výše , kde chceme být do třetího místa . Bohužel jsme opět nehráli kompletní , kdy Účko má trest a Gláva se zranil .

3.kolo

FK Klášterec nad Ohří – TJ Sokol Horní Jiřetín  2 : 2  ( 1 : 1 ) p.k. 3 : 4

Branky : 43. Kuna , 66. Plicka – 9. Unger , 60. Dobiáš

ŽK : žádná ???

ČK : 54. Unger

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák , Hammer , Vorlík , Spilka , Unger , Sapoušek , Glavica , Kubišta

Střídali : Tóth , Flugr Vrána

V sobotu za velikého vedra sehráli další kolo soutěže naši dorostenci . Zajížděli jsme na horkou půdu do Klášterce a nenávist domácích fandů z jara pokračovala i v letošní sezóně . Do utkání jsme vstoupili lépe , když domácí zahráli malou domů a domácí brankář míč nepochopitelně chytil do rukou . Z následného nepřímého kopu asi z 11 metrů  jsme se ujaly vedení 1:0 , když Ungi po přiklepnutí prostřelil vše . Bohužel těsně před poločasem se nedohodli Hrubajs s Davidem a výsledkem byl vyrovnávací gól domácích . Klášterec mohl poločas i vyhrát , kdy domácí útočník nádherně obstřelil Davida ,ale míč skončil na levé tyči a následná dorážka už byla z offsidu a rozhodčí branku neuznal k obrovské nelibosti domácích .

Do druhého poločasu jsme vstoupili  s tím , že musíme hrát lépe při standartních situacích a hlavně udržet nervy na uzdě , protože se utkání stejně jako na jaře hodně přiostřovalo a hlavně domácí neustále pokřikovaly sprostě na rozhodčího , který občas podlehl tomuto tlaku . V 54.minutě přišla kritická situace , kdy Ungi vyvážel míč a byl několikrát faulován , načež neudržel nervy a nakopl domácího hráče bez balónu a dostal správně červenou kartu . Ale domácí hráč z toho vyšel překvapivě bez jakéhokoliv napomínání . Po této situaci jsme se překvapivě ještě více semkli a začali bojovat o každý míč . V 60 minutě jsme se dostali do vedení , kdy Smoly s Dobim po několika narážečkách zamířili do vápna a posledně jmenovaný překvapivou střelou na zadní tyč otočil skóre znovu na naši stranu . Pak už jsme byli do konce zápasu pod obrovským tlakem domácích hráčů , které neúnavně štvali proti nám i fanoušci . V 66.minutě po autu , kdy došlo k prodloužení hlavou , se domácí hráč trefil z jedničky přímo do tyče a míč po odrazu skončil v naší bráně . Po této situaci se utkání ještě více přiostřilo (hlavně z domácí strany) a rozhodčí utkání překvapivě ukončil o 5 minut dříve , kdy už se to vymykalo kontrole . Následné penalty už byli v naší režii , kdy první domácí přestřelil , druhou měl David na ruce ,ale míč přesto skončil v síti a čtvrtou chytil  , když vystihl stranu . Z našich střelců se mýlil jedině Havran a vyhráli jsme 4:3 . Zajímavostí je , že dvě penalty kopali kluci z ročníku 2001 ( starší se necítili) a Cápa potvrdil naše vítězství .

Sice jsme ztratili první bod , ale tady musím kluky jedině pochválit , že v deseti  , prakticky celý druhý poločas , odjezdili a nenechali se vyprovokovat sprostými pokřiky ať domácích fandů či jejich hráčů . Opravdu nevím co jsme špatného provedli , ale jejich nenávist je alarmující . Samozřejmě vítězným pokřikem jsme jejich zlobu ještě o něco prodloužili . V dalším zápase máme doma Postoloprty a doufám , že oplatíme ostudnou porážku z jarní části loňské sezóny . Snad už se sejdeme kompletní , ikdyž určitě nebude  hrát Ungi , když dostal distanc na 3 zápasy .

2.kolo

TJ Sokol Horní Jiřetín – TJ Sokol  Mšené Lázně  11:0  (0:3)

Branky : Spilka 3 , Stříbrný 2 , Korec , Unger , Dobiáš , Kopaničák , Hrubý , Tóth

ŽK : Domácí 1 (Korec) – Hosté 0

ČK : žádná

Sestava : Relich , Dobiáš , Hrubý , Smolák , Hammer , Tóth , Vorlík , Spilka , Korec , Kubišta , Stříbrný

Střídající : Unger , Kopaničák , Sapoušek , Orth  ( střídá se hokejově )

Ve druhém utkání jsme se představili před našimi diváky a soupeřem nám byl pro nás zcela neznámý tým Sokol Mšené Lázně , který v prvním kole inkasoval 13. gólů od Žatce . Do utkání jsme nevstoupili zrovna dobře , ale soupeř , který přijel jen s deseti hráči , nám nedělal nějaké větší problémy . V prvním poločase jsme se trefili sice jen třikrát , ale byla otázka času ,kdy soupeři dojdou síly a naše vedení se bude navyšovat rychleji . Celková výhra 11:0 nás sice těší ,ale máme za sebou asi dva nejlehčí soupeře . Už v příštím zápase by nás měl více prověřit Klášterec , který se v prvním utkání ani nesešel a ve druhém porazili tým Žatce . Všichni věříme , že se povezeme stále na vítězné vlně !

Poděkování patří všem fanouškům , kteří si našli cestu na naše utkání .

1.kolo

SK Cítoliby (Slavětín) – TJ Sokol Horní Jiřetín   2 : 10  (2:4)

Branky : 18.Repaš , 33. Širanec – 5.Kubišta , 16.Korec , 32.,37.,46. Spilka , 57.vlastní (Vodrážka),66. Spilka , 70. Korec , 75.Spilka ,78.Kubišta

Sestava : Relich , Dobiáš , Smolák , Hrubý , Hammer , Vorlík , Spilka , Korec , Sapoušek , Glavica , Kubišta

Střídající : Orth , Tóth ( střídá se hokejově )

V prvním soutěžním utkání jsme zajížděli do Cítolib , které se spojili se Slavětínem . I toto spojení nepřineslo kýžený efekt v dostatečném počtu hráčů a již v prvním kole měli obrovské problémy s dostatečným počtem hráčů . V čas utkání jich bylo na hřišti jen sedm , ale pak přivezly ze Slavětína ještě 4 hráče a mohlo se začít hrát . nakonec měli na soupisce 12 hráčů , ale do utkání jich nastoupilo jedenáct a bez střídání . Takže byla otázka času , kdy domácí v úmorném vedru odpadnou . Jsem rád , že jsme nepřipustili nějaké komplikace a ikdyž jsme si nechaly dát dvě banky , utkání jsme měli pořád pod kontrolou . Ve druhém poločase již domácí nebyli schopni s námi běhat a celkem jednoznačně jsme zvítězili 10:2 . Utkání bylo trochu zkráceno a konečný hvizd přišel po našem desátém gólu , ale myslím , že v takovém počasí to nikomu nevadilo .

Náš první zápas se také neobešel bez komplikací , protože někteří hráči nedorazili z různých příčin k busu ( brigáda , výpomoc  áčku , vyřizování dokladů ) , ale pak nás bylo alespoň 13 a mohlo se jet . Utkání jsme s přehledem zvládli , trochu si zastříleli a někteří  hráči pak šli pomoci béčku . V příštím utkání hostíme Mšené Lázně , které inkasovaly příděl se Žatcem , ale to neznamená , že je podceníme . Chceme hrát do třetího místa , tak musíme každého porážet . Snad již začnou chodit všichni naši hráči a naše hra se bude ještě zlepšovat .