Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.11.2017 19:04:56

SOKOL  HORNÍ  JIŘETÍN  -  FOTBALOVÝ  ODDÍL

"A"mužstvo

BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

 

 "A"  - mužstvo
 
  
 
Horní řada zleva: Hyneš Jiří,Kos Václav,Vrána Jan, Krim Miroslav,Bohata Josef,Jankovič Jan,Tichý Michal,Žďánský Pavel , Vítek Petr,  Haviar Julius.
Dolní řada zleva: Přibyl Vít,Peška Josef,Novotný Michal,Ferenc David,Filo Patrik,Balog Roman,Březina Milan a ležící Šuber Petr

 I.A třída skupina B - ročník  2008-2009

 

Vedoucí mužstva:     Boublík  Miroslav

Trenér  mužstva :     Burda Pavel

Asistent mužstva:     Hyneš  Jiří ml.

 
Kádr mužstva
Jméno
Narozen
Zařazení
Balín Jaroslav
16.3.1979 
obr./zál.
Balog  Roman
31.10.11977
obr./zal.
Bohata  Josef
18.4.1975
záložník
Březina  Milan
3.5.1974
út./zál.
Ferenc  David
14.1.1976
obr./zál.
Filo  Patrik
8.2.1977
obr./zál.
Duran David
 16.1.1991
obr./zál
Jankovič  Jan
30.8.1974
obr./zál.
Kos  Václav
12.4.1979
žáložník
Krim  Miroslav
18.11.1978
obránce
Mašek  Pavel
9.3.1968
obránce
Novotný  Michal
2.9.1986
záložník
Sejval  Jiří
4.7.1974
obránce
Šuber  Petr
16.4.1986
brankář
Unger Martin
7.3.1987 
záložník
Viktora Miroslav
 19.2.1990
útočník
Vítek  Petr
8.11.1968
brankář
Vomáčka Dalibor
19.7.1985
útočník
Vrána  Jan
25.7.1984
obránce

Ročník  2008 – 2009
 
          V celkovém hodnocení sezóny 2008 – 2009 jsme v tabulce obsadili první pozici a tímto jsme dosáhli historického postupu do krajského přeboru.
          Z celkového počtu 26 utkání jsme při bilanci osmnácti výher, čtyř remíz a čtyř proher , při celkovém skóre 55:24 získali 58 bodů a 19 bodů plusových v tabulce pravdy. 55 vstřelených branek nás řadí společně s Duchcovem na 4. místo v tabulce vstřelených branek (lépe jsou na tom Dobroměřice s 70, Louny s 66 a Spořice s 56 vstřelenými brankami). 24 inkasovaných nás řadí v na druhé místo v tabulce inkasovaných branek za Louny, které inkasovali 23 branek.
          Na domácím hřišti z 13 odehraných utkání jsme měli bilanci deseti výher, dvou remíz a jedné prohry při skóre 32:12 a 32 získaných bodech.
          Na hřištích soupeřů jsme také odehráli 13 utkání s bilancí osmi výher, dvou remíz a tří proher při skóre 23:12 a 26 získaných bodech.
            Nejlepším střelcem mužstva se stal Jan Jankovič s deseti vstřelenými brankami.
           V 26 utkáních nám bylo hlavními arbitry utkání uděleno celkem 82 žlutých karet (3 žluté karty na utkání) a 6 červených karet.
            Tato sezóna se nedá hodnotit jinak jak úspěšně, i když vše nebylo vždy optimální, protože jsme dokázali vybojovat postup do vyšší soutěže. Za tento úspěch je třeba poděkovat všem hráčům, realizačnímu týmu mužstva, sponzorům a také věrným fanouškům, kteří chodili na všechna naše utkání a hlavně při posledním rozhodujícím utkání v Lounech nám vytvořili takřka domácí prostředí. Za to všem ještě jednou velké poděkování.
 
 

 Jarní část ročníku 2008 – 2009  
    
          V jarní části sezóny jsme získali stejně jako Spořice 31 bodů, což bylo nejvíce ze všech mužstev. Z celkového počtu třinácti odehraných utkání, dosáhlo naše mužstvo celkem příznivé bilance deseti výher, jedné remízy a dvou proher, při celkovém skóre 29:14 a deseti plusových bodech v tabulce pravdy. 29 vstřelených branek nás řadí společně s Duchcovem na 4. místo v tabulce vstřelených branek (lépe jsou na tom Louny s 45 , Dobroměřice s 35 a Spořice s 32 vstřelenými brankami). 14 inkasovaných branek nás řadí spolu s mužstvem z Loun na 3. místo v tabulce inkasovaných branek ( lépe jsou na tom pouze Spořice a Březno s 13 inkasovanými brankami).
            V této části sezóny jsme sehráli na domácím hřišti celkem sedm utkání se stoprocentní bilancí  sedmi výher, při skóre 21:7  a 21 získaných bodech.
            Na hřištích soupeřů odehrálo naše mužstvo celkem šest utkání s bilancí tří výher, jedné remízy a dvou proher , při skóre 8:7 a 10 získaných bodech.
     Nejlepšími střelci mužstva v této jarní části sezóny se stali s šesti vstřelenými brankami Jan Jankovič a Miroslav Viktora . Oproti podzimní části jsme zaznamenali zlepšenou disciplinovanost mužstva, když jsme obdrželi 29 žlutých karet a pouze dvě červené karty

Před jarní částí ročníku 2008 - 2009
 
Před jarní části sezóny došlo v našem kádru k několika změnám. Na postu trenéra , po vzájemné dohodě skončil Julius  Haviár. Novým trenérem našeho mužstva se stal Pavel Burda. Ke změnám došlo i v hráčském kádru. Hostování v našem mužstvu ukončil Jiří Došek, Vít Přibyl a trojice dorostenců ze Souše: Josef Peška, Michal Tichý a Pavel Žďánský. Naopak do našeho mužstva se vrátil z hostování Jaroslav Balín, z B-mužstva byli do prvního týmu přeřazeni Dalibor Vomáčka a Martin Unger a na hostování přišli dorostenci Miroslav Viktora a David Duran.
      Zimní přípravu absolvovali hráči našeho mužstva na našem hřišti a na hřišti s umělým povrchem u 16. ZŠ v Mostě. V měsíci lednu se hráči zúčastnili soustředění, které proběhlo na Brandově. Naše mužstvo se v rámci přípravy zúčastnilo kvalitně obsazeného turnaje v Lounech, kde se umístilo na konečném šestém místě z osmi účastníků. Na tomto turnaji jsme podávali celkem dobré výkony, ale největším nedostatkem bylo proměňování brankových příležitostí, který jsme si v utkáních vytvořili dost.
      Cíl mužstva zůstáva stejný jako na začátku sezóny, hrát pohledný a atraktivní fotbal a bojovat o přední pozice tabulky.

Po podzimní části ročníku 2008 – 2009
         
            Podzimní část sezóny zakončilo naše „A“ – mužstvo na druhém místě tabulky se ziskem 27 bodů, přičemž vedoucí tým Ledvic má stejný počet bodů, ale lepší skóre. Z celkového počtu třinácti odehraných utkání, dosáhlo naše mužstvo celkem příznivé bilance osmi výher, třech remíz a dvou proher, při celkovém skóre 26:10 a devíti plusových bodech v tabulce pravdy. 26 vstřelených branek nás řadí společně s Duchcovem na 4. místo v tabulce vstřelených branek (lépe jsou na tom Ledvice a Kopisty s 36 a Dobroměřice s 35 vstřelenými brankami). Naopak pouze 10 inkasovaných branek nás řadí na 2. místo v tabulce inkasovaných branek ( lépe jsou na tom pouze Louny s 9 inkasovanými brankami).
            V této části sezóny sehrálo naše mužstvo na domácím hřišti celkem šest utkání s bilancí tří výher, dvou remíz a jedné prohry, při skóre 11:5  a 11 získaných bodech.
            Na hřištích soupeřů odehrálo naše mužstvo celkem sedm utkání s bilancí pěti výher, jedné remízy a jedné prohry , při skóre 15:5 a 16 získaných bodech.
              Před podzimní části sezóny jsme si kladli za cíl bojovat o přední pozice, což se nám podařilo. Nemůžeme, být plně spokojeni s bodovým ziskem z domácího prostředí, kde jsme ztratili celkem sedm bodů. Nejvíce nás asi mrzí ztracené dva body s mužstvem Kopist. V tomto utkání jsme měli několik vyložených šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Naopak proti tomu je potěšitelný bodový zisk ze hřišť soupeřů, kde jsme získali 16 bodů ( nejvíce ze všech mužstev). Nejlepším podzimním střelcem mužstva byl s  devíti vstřelenými brankami Jiří Došek. Disciplinovanost našeho mužstva v utkání také není dobrá, svědčí o tom vysoký celkový počet 53 žlutých karet(4 žluté karty na jedno utkání) a 4 červených karet v průběhu podzimní části. Na tomto je nutné zapracovat, protože zbytečná vyloučení nás v některých utkání stála potřebné body. Jinak z celkového pohledu můžeme být s umístěním v tabulce a předváděnou hro celkem spokojeni. Jarní část soutěže slibuje , vzhledem k vyrovnané špičce tabulky, urputný boj o přední místa na což se už všichni těšíme. Během zimní přestávky čeká hráče kvalitní zimní příprava se soustředěním. Během zimní přestávky také startuje naše mužstvo na kvalitně obsazeném Zímním turnaji o pohár FK Louny 2009.
 

Před podzimní částí ročníku 2008-2009
 
     Před podzimní částí sezony 2008-2009 došlo v týmu našeho „A“-mužstva k několika změnán. Trenérem mužstva se stal Julius Haviár jenž skončil trénovat B-mužstvo Litvínova. Ke změnám došlo i v hráčkém kádru. Z německého angažmá se vrátil Jan Jankovič , z Loun Josef Bohata, z Proboštova přišel Jiří Došek, ze SIADu Most Vít Přibyl, z Meziboří Milan Husman a SIADu Souš tři dorostenci: Josef Peška, Michal Tichý a Pavel Žďánský. Vzhledemk tomu, že z mužstva odešel pouze Michal Růžek na Meziboří je zřejmé, že došlo k posílení mužstva.
      Letní příprava našeho mužstva probíhala pouze na našem hřišti a během této přípravy sehrálo naše mužstvo celkem šest přípravných utkání, vesměs se soupeři z vyšších soutěží, s příznivou bilancí tří výher, dvou remíz a jedné porážky.
     Vzhledem k posílení mužstva bude cílem našeho klubu hrát v nadcházející sezoně pohledný fotbal a bojovat přední pozice v tabulce.

TOPlist