5:1

6:2

2

Utkání 9. kola hrané 22.10.2011  H. Jiřetín  -  Aver Roma  5 : 0  (2:0)

V posledním podzimním kole jsme na svém hřišti přivítali tým Aver Roma. Úvod utkání byl opatrný. Postupem času jsmeměli více ze hry a dokázali jsme převahu postupně vyjádřit i gólově. V 24. minutě podnikl samostatnou akci Dargaj, jeho střelu hostující brankář pouze vyrazil před sebe a dobíhající Glavica otevřel skóre utkaní - 1:0.  Před odchodem do šaten zvýšil naše vedení na 2:0 Trnka.  V úvodu druhé půle  soupeř sice zahrozil, ale s jeho střelami si poradil náš brankář Relich.  V 46. minutě zvýšil naše vedení na 3:0 Brejchal, tato branka nás uklidnila a oúět jsme ovládli hru. Do konce utkaní jsme přidali ještě dvě branky o které se postarali Horáček a Žáža.  A tak jsme nakonec v tomto utkání zvítězili zaslouženě 5:0.

Branky: Glavica, Trnka,  Brejchal, Horáček,  Žáža

Utkání 8. kola hrané 14.10.2011  Lom  -  H. Jiřetín   0 : 4  (0:1)

V 8. kole jsme zajížděli k utkání do Lomu, kde jsme se střetli s místním mužstvem.  Tentokráte jsme měli lepší vstup do utkání než v předešlých zápasech, v 3. minutě po pěkné přihrávky od Glavici se prosadil Žáža a my vedli 1:0. Soupeř se sice po inkasované brance snažil o vyrovnání, ale my jsme ho pozornou hrou do žádné velké šance nepustili. Naopak ke konci první půle zvýšil naše vedení na 2:0 pěknou střelou zhruba z 20 metrů Brejchal. Tímto výsledkem končila také první půle. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně jako do první, ale naše střelecké pokusy zmařil domácí brankář, nebo mířili mimo domácí tyče. Ve 47. minutě jsme zahrávali rohový kop, k odraženému míči se dostal Šimůnek a nekompromisně zvýšil naše vedení na 3:0.  O minutu později si Žáža šikovně narazil míč se Šimůnkem a zvýšil naše vedení na 4:0. Do konce utkání se už nic nezměnilo a tak jsme vyhráli 4:0.

Branky: Žáža 2,  Brejchal, Šimůnek

Utkání 7. kola hrané 14.10.2011    H. Jiřetín   -   Souš   0 : 2  (0:1)

V třetím po sobě jdoucím domácím utkání jsme přivítali celek Souše, s tímto týmem jsme jako s jediným v probíhající soutěži prohráli. Do utkání jsme měli opět jako v poslední době špatný start, hostující hráči začali lépe a vytvořili si mírný tlak, dvakrát v úvodu utkání trefili hostující hráči tyč naší branky. Asi v polovině první půle se po naší chybě dostal k míči hostující hráč a technickou střelou překonal našeho brankaře – 0:1.  Po této obdržené brance jsme se trošku zvedli, ale vyrovnávací branky jsme se do konce první půle nedočkali a, protože ani hosté již neskórovali, šli jsme do kabin s jednogólovým mankem.  Ve druhé půli jsme naprosto zbytečně faulovali a kopal se pokutový kop, ze kterého hosté zvýšili své vedení na 0:2. Do konce utkání jsme se snažili o zkorigování výsledku, ale hostující hráči dobře bránili a nepustili náš do žádné větší šance a tak jsme utkání prohráli nakonec 0:2. Je nutné objektivně přiznat, že hostující hráči vyhráli naprosto zaslouženě.

Utkání 6. kola hrané 8.10.2011    H. Jiřetín   -   Braňany   4 : 2  (0:1)

BV dalším kole probíhající soutěže jsme přivítali na svém hřišti celek Braňan.  V posledních utkáních se v prvních poločasech povětšinou trápíme a nejinak tomu bylo také dnes. Opět jsme do prvního poločasu vstoupili vlažně a hostující hráči toho dokázali využít. Vytvořili si mírnou převahu a několik dobrých příležitostí, jednu z nich dokázali hosté proměnit a vzhledem k tomu, že my jsme hostující branku téměř v první půli neohrozili, prohrávali jsme v poločase 0:1. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji, začali jsme si vytvářet brankové příležitosti, které jsme trestuhodně neproměňovali. A tak se zase v praxi potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš, po velké naší neproměnné šanci, poslal hostující brankář dlouhý míč na svého útočníka a ten z nájezdu prostřelil našeho brankáře a prohrávali jsme 0:2. Po této inkasované brance jsme ještě více zmáčkli soupeře, nejprve jsme mohli snížit po pohledné kombinační akci mezi Trnkou a Vorlíkem, kdy prvně jmenovaný přihrával hlavou míč Vorlíkovi, který pohotovou střelou z voleje jen těsně minul soupeřovu svatyni.  O chvilku později se před  hostují brankou nejlépe orientoval v závaru Vorlík a snížil na 1:2.  Za několik okamžiků chybovali v rozehrávce hostující obránci a Dušovský využil jejich chyby a vyrovnal na 2:2.  Po těchto dvou rychlých brankách hostující hráči dostali  zanedlouho další, když se k vyraženému míči hostujícím brankářem dostal Vorlík a poslal nás do vedení 3:2.  po této brance se soupeř snažil odpovědět, ale my jsme dobře bránili a do žádné vážnější šance jsme je nepustili. Naopak v posledních minutách utkání přihrál Vorlík Žážovi a ten pohotovou střelou zhruba z 20 metrů překonal hostujícího brankáře a upravil tak na konečných 4:2 v náš prospěch.

Branky:  Vorlík 2, Dušovský, Žáža

ŽK:  Žáža

Utkání 5. kola hrané 1.10.2011    H. Jiřetín   -   Bečov   5 : 1  (1:0)

Během tří dnů jsme se popdruhé utkali s Bečovem, tentokrát na domácí půdě, náš soupeř nám měl co oplácet, protože na jeho půdě jsme mu nadělili deset branek.  Tomu také odpovídal úvod utkaní, hostující hráči byli aktivnější a v 5. minutě měli velikoušanci jít dovedení, když zahrávali pokutový kop podražení pronikajícího hráče naším obráncem, k jeho zahrání se postavil faulovaný hráč, ale jeho střela mířila naštěstí pro nás do břevna naší branky.  V 7. minutě se pískala penalta i na druhé straně, ale Šimůnek mířil mimo branku hostujícího týmu. Poté přicházeli šance na obou stranách, ale nerozhodný stav držela jak špatná koncovka obou mužstev, tak dobře chytající brankáři na obou stranách. Přesto jsme nakonec šli v půli utkání do kabin s jednobrankovým vedením, to když jsme v poslední minutě zahrávali rohový kop, z něj odražený míč se dostal ke Glavicovi, který mířil do hostující sítě – 1:0.  Po změně stran jsme začali aktivněji, tlačili jsme se více před branku hostí, ale ti naopak podnikali nebezpečné protiútoky, které ovšem pokryl dobře chytající náš brankář Relich. Ve 40. minutě se probíjel v pokutovém území hostů Unger, byl faulován a kopala se opět penalta, k té se postavil Horáček a poslal míč pod břevno hostující branky, hlavní rozhodčí ale nechal penaltu opakovat pro předčasné pohnutí hostujícího brankáře, i napodruhé se Horáček nemýlil a my vedli 2:0. Ve 44. minutě se míč po ose Unger – Vorlík – Horáček dostal k nabíhajícímu Trnkovi a ten zvýšil na 3:0.  V 49. minutě hosté snížili na 3:1, se trefili hezkou střelou ze standardní situace.   Na tento inkasovaný gól jsme rychle odpověděli v 51. minutě to když se po rohovém kopu prosadil Vorlík a zvýšil na 4:1.  V 55. minutě se ještě hezkou střelou trefil do horního rohu soupeřovo branky Toth a stanovil tak konečné skóre tohoto utkání na 5:1 v náš prospěch.

Branky: Glavica, Horáček, Trnka, Vorlík, Toth

Předehrávané utkání 10. kola hrané 28.9.2011    Bečov   -   H. Jiřetín    1 : 10  (0:8)

K dnešnímu utkání jsme odjížděli do Bečova.  Od úvodu utkání jsme měli hru a vývoj skóre pod kontrolou a postupně jsme  své vedení v první půli navýšili na osmibrankový rozdíl – 8:0.  Po změně stran jsme trošku nesmyslně povolili a dovolili  jsme domácím vstřelit čestný úspěch. Nakonec jsme v tomto utkání zvítězili v poměru 10:1.

Branky: Žáža 3, Horáček 2, Trnka 2, Kocourek 2, Dušovský

ŽK : Šimůnek

Utkání 4. kola hrané 24.9.2011    Aver Roma   -   H. Jiřetín    1 : 1  (1:0)

Do dnešního utkání jsme vstoupili velmi vlažně a bez velké chuti se porvat o dobrý výsledek. Chyběl nám pohyb a vázla kombinace. Domácí hráči mohli jít do vedení v 10. minutě, ale jejich jasnou brankovou šanci zmařil svým parádním zákrokem náš brankář Relich. Ovšem v 15. minutě se už domácí hráči radovali z úvodního gólu utkání. Ve 20. minutě mohli zvýšit své vedení, ale proti byl náš dobře chytající brankář Relich a jejich šanci  zmařil, a tak jsme první půli prohráli 0:1. Po změně se obraz hry změnil , byli jsme to my kdo diktoval tempo utkání , začali jsme lépe kombinovat, přicházeli šance, ale  naše koncovka byla žalostná. Ke konci utkání jsme vyvinuli na domácí hráče značný tlak, ti se pouze bránili a odkopávali míče. Když už se zdálo, že v utkání budeme poraženi, tak se v poslední minutě dostal do brankové šance Glavica, domácí brankář jeho střelu vyrazil,  k odraženému míči se dostal Brejchal  a  přesnou střelou vyrovnal na konečných a zasloužených 1:1.

Branka: Brejchal

Dohrávané utkání 2. kola hrané 20.9.2011    Braňany   -   H. Jiřetín    1 : 7  (0:3)

K dohrávanému utkání 2. kola  jsme zajížděli na hřiště loňského vítěze soutěže do Braňan. Dnešní zápas byl pro nás velmi úspěšný jak gólově tak i herně. Začátek byl sice opatrný z obou stran. Postupem času jsme začali soupeře přehrávat a V 10. minutě utkání jsme se dostali do vedení - 1:0 po kombinační akci Horáček - Glavica - Kocourek, poslední jmenovaný propálil domácího brankáře. Soupeře jsme drželi na jejich polovině a další náš gól visel ve vzduchu. Po faulu na Ungera se k míči postavila dvojice Brejchal - Šimůnek,  Brejchal krátce posunul míč Šimůnkovi a ten tvrdou střelou zhruba z 25m nedal domácím brankáři šanci - 2:0. krátce po tomto gólu jsme se opět prosadili a to když si Šimůnkovu další tvrdou střelu srazil obránce do vlastní branky a my vedli 3:0,tímto poměrem skončila také první půle.  Do druhé půle jsme vstoupili také aktivně a brzy zvýšil Kocourek na 4:0.  Domácí hráči se po této brance pouze bránili a nám se podařilo vsítit další rychlé branky, které padly po individuálních akcí Horáčka a Dušovského – 6:0.  Ke konci se domácím podařilo snížit na 6:1, ale poslední slovo v utkání jsme měli my,  když po krásné přihrávce od Vorlíka zvýšil na konečných 7:1 Horáček.

Branky: Horáček 2, Kocourek 2, Šimůnek 2 a Dušovský.

Dohrávané utkání 1. kola hrané 14.9.2011    Souš   -   H. Jiřetín    3 : 1  (1:1)

První letošní utkání jsme odehráli na hřišti Souše, nováčka naší soutěže.  Vstup do utkání se nám povedl, v 5.minutě  centroval Unger, na jeho centr si naběhl Glavica a trefil přesně k tyči a my vedli 1:0.  I nadále jsme měli šance, ale naše střely končily dvakrát na tyči domácí branky a s ostatními střelami na branku si poradil dobře chytající domácí brankář.  Do konce prvního poločasu domácí dokázali vyrovnat, když se přesně trefil domácí kapitán po standardní situaci a vyrovnal tak na 1:1. Druhý poločas byl opatrný z obou stran,  v 32. minutě se domácí dostali do vedení 2:1 po zaváhání našeho brankáře.  Po této inkasované brance jsme zvýšili tlak na domácí , měli jsme i šance na vyrovnání, ale díky špatné koncovce jsme neskórovali, naopak ke konci utkání domácí hráči po rychlém protiútoku upravili na konečných 3:1 .

Branky:  Glavica

ŽK:   Šimůnek

Utkání 11. kola hrané 7.4.2012  Braňany  -   H. Jiřetín    5 : 2  (3:1)

K prvnímu jarnímu utkaní jsme zajížděli do Braňan. Do utkání jsme nevstoupili nejlépe. V 5. minutě po chybě naší obrany se prosadil domácí hráč a my prohrávali 1:0. V 10. minutě po nedorozumění v naší obraně jsme prohrávali 2:0. V 15. minutě po ruce domácího hráče v pokutovém území jsme měli možnost zahrávat pokutový kop, jeho zahrání se postavil Brejchal, ale  domácí brankář jeho střelu zneškodnil.  V 21. minutě domácí hráči vystihli naší špatnou rozehrávku a potrestali nás třetím gólem v naší síti – 3:0.  Těsně před přestávkou po faulu na našeho hráče jsme zahrávali druhý pokutový kop v utkání, k jeho zahrání se postavil Žáža a snížil na 3:1, tímto poměrem skončila také první půle. V druhé půli byli o něco lepší domácí hráči a v 39. minutě zvýšili na 4:1. V 44. minutě se nejlépe před domácí brankou orientoval Žáža a snížil na 4:2.  Po této brance jsme zvýšili aktivitu, měli jsme šance, ale neproměnili je. Naopak domácí ke konci utkaní upravili na konečných 5:2..

Branky: Žáža 2

Utkání 12. kola hrané 14.4.2012  Souš  -   H. Jiřetín    5 : 1  (3:0)

K druhému jarnímu utkání jsme opět zajížděli na hřiště soupeře, tentokráte na hřiště prvního celku – Souše. Do utkání jsme vstoupili aktivně, napadali jsme domácí hráče . Domácí hráči si postupem času vytvořili mírnou převahu, ze které pramenilo i početné množství střel vyslaných na naší branku. Ale náš brankář Relich byl pozorný, dlouho jsme s favoritem utkání drželi bezbrankový stav, ale posledních 5 minut první půle bylo pro nás katastrofálních. V 30. minutě jsme inkasovali poprvé, o dvě minuty později po chybě v naší obraně podruhé a na 3:0 upravili domácí v poslední minutě první půle opět po hrubé chybě v naší obraně. Po změně stran jsme byli aktivnější, vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, ale gól se nám nedařilo vstřelit, naopak ve 43. minutě domácí zvýšili své vedení na 4:0.  Ve 47. se nám konečně podařilo vsítit branku, kdyš se prosadil Glavica a snížil na 4:1. V 56. minutě domácí zvýšili své vedení na 5:1 a tímto výsledkem také skočilo toto utkání.

Branky: Glavica

ŽK: Šimůnek

Utkání 13. kola hrané 21.4.2012  H. Jiřetín  -  Lom  3 : 2  (2:1)

V prvním jarním utkání na domácím hřišti jsme přivítali celek Lomu. Do utkání jsme vstoupili lépe my a v 10. minutě jsme radovali, když se míč po ose Brejchal – Unger – Horáček dostal zpět k prvně jmenovanému, který hezkou střelou překonal hostujícího brankáře a my vedli 1:0. Netrvalo dlouho a radovali jsme se v tomto utkání podruhé, to když střela Brejchala proklouzla hostujícu brankáři do sítě. Soupeř se snažil o zkorigování výsledku a to se mu také chvíli před koncem první půle podařilo, když se hostující hráč prosadil střelou těsně  před naším brankářem a snížil na poločasových 2:1. Do druhé půle vstoupil aktivněji soupeř, jeho hráči si vytvořili brankové příležitosti, ale naštěstí pro nás je neproměnili. A tak jsme trestali my, když v 62. minutě si na Ungrem nacentrovaný míč naběhl Brejchal a krásnou střelou z voleje zvýšil naše vedení na 3:1. Do konce utkání si obě mužstva vytvořila několik brankových příležitosti, ale nakonec dokázali proměnit jedinou hosté, když ke konci utkání snížili na konečných 3:2 v náš prospěch.

Branky: Brejchal 3

Utkání 14. kola hrané 28.4.2012  Aver Roma  -   H. Jiřetín    2 : 6  (1:3)

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště Aver Roma.  Do utkání jsme vstoupili razantně a hned v 1. minutě jsme vedli 1:0, to když si Šimůnek narazil míč se Žážou a přesnou střelou prostřelil domácího brankáře. Postupem času jsme měli velkou převahu, vytvářeli jsme si šance jako na běžícím pásu, ale nedokázali jsme je dlouho proměňovat. Až 31. minutě po hezké kombinační akci Horáček – Unger – Žáža – Dušovský ,  posledně jmenovaný zvýšil naše vedení na 2:0.  Po této brance domácí rychle odpověděli a snížili na 2:1. Nám se v poslední minutě první půle podařilo zvýšit na 3:1. když se z penalty přesně trefil sám faulovaný Žáža.  Ve druhé půli se obraz hra nezměnil, soupeře jsme přehrávali a dokázali jsme svou převahu přetavit v další branky. V 45. minutě kopal Šimůnek zhruba z 25 metrů přímý volný kop, ale trefil pouze břevno domácí branky. O minutu později jsme opět zahrávali přímý volný kop zhruba z 20 metrů, k jeho zahrání se postavil Žáza a přesnou střelou k tyči zvýšili naše vedení na 4:1.  Ve 49. minutě si Horáček pohrál s domácími obránci a technickou střelou zvýšil naše vedení na 5:1. V 55. minutě domácí zkorigovali na 5:2. Poslední slovo v utkání jsme měli my, se chvíli před koncem utkání nejlépe zorientoval v závaru před domácí brankou Smolák a upravil na konečných 6:2 v náš prospěch.

Branky: Žáža 2, Dušovský, Šimůnek, Horáček, Smolák

Utkání 15. kola hrané 5.5.2012  H. Jiřetín  -  Bečov  3 : 2  (1:0)

V dalším pokračování soutěže jsme se na svém hřišti utkali s mužstvem Bečova. Úvod utkání nám vyšel, vstoupili jsme do něj aktivněji. Ve 4. minutě se na pravé straně uvolnil Žáža  nahrál ideálně Dušovskému , který technickou střelou k tyči nás dostal do vedení 1:0.  Dále jsme útočili a vytvářeli si brankové příležitosti, které jsme trestuhodně neproměňovali. Zhruba od poloviny první půle se hra vyrovnala a hostující hráči se také začali dostávat více do hry. Do konce první půle si obě mužstva vytvořila několik příležitostí ke vstřelení branky, ale na obou stranách zůstaly neproměněny. Ihned v první minutě druhé půle zvýšil naše vedení na 2:0 Horáček. Následně jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti, ale neproměnili je.  Postupem času byli aktivnější hostující hráči a v 56. minutě jejich hráč hezkou střelou snížil na 2:1. V 57. minutě kopali hosté rohový kop a po chybě v naší obraně vyrovnali na 2:2. V této fázi utkání byli hosté lepší a přehrávali nás.  My jsme se přesto z tohoto útlumu dostali a vyrovnali jsme hru a strhli vítězství v tomto utkání na svojí stranu. V 62. minutě utkání si narazil Horáček míč s Žázou a tváří v tvář hostujícímu brankáři nezaváhal a vstřelil vítěznou branku utkání.

Branky: Horáček 2, Dušovský

ŽK:  Šimůnek