Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.11.2017 19:04:56

SOKOL  HORNÍ  JIŘETÍN  -  FOTBALOVÝ  ODDÍL

Minipřípravka

BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

 

 

 

I1A - Okresní soutěž

 

 

 
Horní řada zleva: Roman Flugr, Jirka Sapoušek, Honza Sapoušek, Jirka Bělina, trenér Michal Vorlík,Lukáš Křenovský, kustod Marek Vorlík
Dolní řada zleva: ležící Ondra Kocourek, Pepík Šlégr, Ondra Relich, Láďa Dargaj, DandaVoves
 

 

 

Realizační tým
Trenér mužstva :
Vorlík  Michal
 
Kádr mužstva
Jméno
Rok  narození
Post
FLUGR Roman
2002
brankář,obránce
BĚLINA Jirka
2003
obránce
KŘENOVSKÝ Lukáš
2002
obránce
PODHRÁSKÝ Jirka
2003
obránce
SAJFRT Martin
2003
obránce
ŠLÉGR Josef
2003
obránce
DARGAJ Láďa
2003
útočník
POLÁK Aleš
2003
útočník
RELICH Ondra
2002
útočník
SAPOUŠEK Honza
2003
útočník, brankář
VOVES Danda
2003
útočník

 

 


 

TABULKA
Poř.
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
Souš
46
37
1
8
352:125
112
2.
H. Jiřetín
46
30
3
13
207:130
93
3.
Litvínov
48
28
2
18
280:146
86
4.
Kopisty
46
25
2
19
243:198
77
5.
B. Most A
46
25
1
20
256:189
76
6.
Meziboří
46
17
0
29
146:247
51
7.
Bílina
48
11
0
37
113:206
33
8.
B. Most B
46
8
1
37
77:433
25

 

Tabulka střelců po 16. kole
Počet branek
Střelec
Počet utkání
107
Sapoušek Honza
40
30
Relich Ondra
31
26
Dargaj Láďa
40
16
Voves Danda
40
8
Flugr Roman
37
6
Sapoušek Jiří
37
4
Bělina Jirka
39
3
Křenovský Lukáš
39
1
Sajfrt Martin
24

 

 
Dohrávané 7. kolo hrané 12.6.2010 v H. Jiřetíně
         Dne 12.6.2010 se na hřišti v Horním Jiřetíně odehrálo dohrávané 7. kolo okresní soutěže minipřípravek, které se na podzim neodehrálo kvůli špatnému počasí. Dohrávka se měla konat za přítomnosti mužstev Horního Jiřetína, FŠ Litvínov, Siadu Souš a Bíliny. Vzhledem k tomu, že mezi týmy Souše, Litvínova a naším týmem se mělo rozhodnout o celkové umístění na prvních třech místech okresní soutěže minipřípravek, byly na hřišti připraveny poháry dodané Okresním fotbalovým svazem. Bohužel na hřiště do Horního Jiřetína dorazili pouze domácí hráči a hráči Siadu Souš
            Sestava našeho mužstva: Jirka Sapoušek – Roman Flugr, Ondra Relich,Honza Sapoušek - Danda Voves, Ládík Dargaj, Aleš Polák.
 
Sokol Horní Jiřetín – SIAD Souš        8  -  7
              V jediném oficiálně hraném utkání jsme nastoupili proti týmu Siadu Souš. Utkání se muselo líbit všem divákům, protože se hrál oboustranně útočný fotbal a padlo celkem patnáct branek. Naši hráči byli v utkání o jednu branku lepší a celkem zaslouženě porazili suverénního lídra naší soutěže.
Branky: Honza Sapoušek 2, Ondra Relich 2, Roman Flugr 2, Ládík Dargaj, Danda Voves
Po odehraném zápase jsme se soupeřem odehráli ještě jedno „tréninkové“ utkání, ale zde již nešlo o výsledek, ale hlavně o to, aby si hráči obou týmů užili fotbalu a slunečného dne. I v tomto utkání se nám podařilo o jednu branku zvítězit.
Po tomto utkání proběhlo slavnostní vyhlášení celkového umístění v okresní soutěži minipřípravek. Celkově se na prvním místě umístilo mužstvo SIAD Souš a naši hráči celkově obsadili vynikající druhé místo a nechali za sebou takové týmy jako je FŠ Litvínov, SK Kopisty nebo Baník Most.
Naším nejlepším střelcem se stal Honza Sapoušek, který ve čtyřiceti utkáních dokázal nastřílet obdivuhodných 107 branek.
 

 

  

 

 
16. kolo hrané 5.6.2010 v Čepirohách
 
                 Dne 5.6.2010 se odehrálo 16. kolo okresní soutěže minipřípravek na hřišti v Mostě – Čepirohách.
                 Sestava: Jirka Sapoušek – Roman Flugr, Lukáš Křenovský, Jirka Bělina, Ondra Relich – Honza Sapoušek, Danda Voves, Ládík Dargaj, Aleš Polák.
 
 
Sokol Horní Jiřetín – SK Kopisty    8  - 1
 
           V prvním utkání jsme nastoupili proti týmu SK Kopisty a do vedení jsme se dostali po vlastní brance obránce Kopist. Na tuto branku jsme za chvíli „odpověděli“ stejným způsobem, když si míč po rohu srazil do vlastní branky náš brankař. Poté naši hráči začali diktovat tempo hry a do poločasu jsme se dvěma brankami ujali vedení. V druhém poločase jsme soupeře přehrávali a předvedli jsme několik hezkých kombinačních akcí zakončených brankami.
Branky: Honza Sapoušek 3, Ládík Dargaj 2, Danda Voves 2, vlastní
 
 
Sokol Horní Jiřetín – SIAD Souš   2  - 3
 
                  V druhém utkání jsme nastoupili proti domácím hráčům SIADu Souš. V utkání jsme šli do vedení po brance našeho brankáře, kterou dosáhl přímo z výkopu od své branky. Soupeř nás poté přehrával a dostal se do několika vyložených brankových příležitostí, při kterých nás podržel náš brankař Jirka Sapoušek. My jsme dokázali využít jednu z našich mála šancí a tak poločas skončil 2 – 0 v náš prospěch. Druhý poločas jsme začali dobře a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu. Byl to však soupeř, který taktéž rovnou z výkopu brankáře docílil branky. To soupeře vyburcovala k velkému tlaku a my jsme se s vypětím všech sil bránili. Soupeři se i přes naši enormní snahu podařilo vyrovnat a v závěru utkání soupeř využil naší chyby při střídání a vstřelil vítěznou branku.  
Branky: Jirka Sapoušek, Honza Sapoušek
 
Sokol Horní Jiřetín – FŠ Litvínov    5  -  3
 
                V posledním utkání jsme nastoupili proti týmu FŠ Litvínov, s kterým soupeříme o druhé místo v celkové tabulce okresní soutěže. Do utkání jsme vstoupili špatně a soupeř nám v rychlém sledu vstřelil dvě branky. Do hry nás dostal Danda Voves, který vybojoval míč a po samostatné akci vstřelil branku. Soupeř nám opět utekl na rozdíl dvou branek, ale my jsme brankou Ondry Relicha po rohovém kopu opět snížili. Do přestávky se trefil ještě Honza Sapoušek a první poločas skončil remízou 3 – 3. V druhém poločase naši hráči předvedli vynikající výkon a do vedení jsme se dostali brankou Ondry Relicha. Chvíli před koncem zápasu soupeř nastřelil tyč naší branky a nám se na druhé straně podařilo vstřelit uklidňující branku na 5 -3 a utkání jsme již dovedli do vítězného konce.
Branky: Ondra Relich 3, Honza Sapoušek, Danda Voves
 
 

 

 

 
15. kolo hrané 29.5.2010 v Čepirohách
 
                     Dne 29.5.2010 se odehrálo 15. kolo okresní soutěže minipřípravek na hřišti v Horním Jiřetíně a do zápasů jsme nastupovali bez několika našich hráčů. V tomto kole se nám herně ani výsledkově nedařilo a tak jediným pozitivem je jubilejní stá branka Honzy Sapouška v tomto soutěžním ročníku.
                    Sestava: Jirka Sapoušek – Roman Flugr, Lukáš Křenovský, Jirka Bělina – Honza Sapoušek, Danda Voves, Ládík Dargaj.
 
Sokol Horní Jiřetín – FŠ Litvínov   3  - 6
 
                 V prvním utkání jsme nastoupili proti týmu FŠ Litvínov. Soupeř nás od začátku přehrával a tak první poločas skončil 0 – 2 v náš neprospěch. V druhém poločase se naše hra zlepšila a výsledkem byla branka po střele Honzy Sapouška a teči litvínovského obránce. Za chvíli nám soupeř opět utekl na rozdíl dvou branek, ale my jsme kontrovali brankami Honzy Sapouška a Ládíka Dargaje. Po našem vyrovnání se hrál vyrovnaný zápas, ale po naší chybě jsme dostali lacinou branku a soupeř byl zase na koni. My jsme se tlačili za vyrovnáním, ale byl to soupeř, který trestal naše chyby a střílel branky. Do konce utkání jsme inkasovali ještě dvakrát a utkání jsme prohráli 3 – 6. 
Branky: Honza Sapoušek 2, Ládík Dargaj
 
Sokol Horní Jiřetín – Bílina    3  -  0
 
                 V druhém utkání jsme měli nastoupit proti týmu Bíliny, ale protože se soupeř k utkání nedostavil, tak jsme vyhráli kontumačně 3 – 0.
 
Sokol Horní Jiřetín – SIAD Souš    3   -  5
 
V posledním utkání jsme nastoupili proti mladým hráčům SIADu Souš a soupeř se hned na začátku dostal do vedení dalekonosnou střelou. Nám se podařilo do poločasu otočit výsledek dvěma brankami Honzy Sapouška. V druhém poločase soupeř vyrovnal, ale vedení strhnul na naši stranu opět Honza Sapoušek. Několik dalších šancí jsme nevyužili a soupeř nás za to potrestal. Po našich zbytečných chybách jsme třikrát inkasovali a zápas prohráli 3 – 5.
Branky: Honza Sapoušek 3
 

 

 
14. kolo hrané 22.5.2010 v Horním Jiřetíně
 
                        Na čerstvě posekaném trávníku jsme nastoupili v následující sestavě:
Jirka Sapoušek – Roman Flugr, Lukáš Křenovský, Jirka Bělina, Martin Sajfrt – Honza Sapoušek, Aleš Polák, Danda Voves, Ládík Dargaj.
Sokol Horní Jiřetín – SK Kopisty 4 - 3
 
                V prvním utkání jsme nastoupili proti týmu SK Kopisty a od začátku jsme soupeře zatlačili před jeho branku. Výsledkem naší dobré hry byly tři branky v síti soupeře, kdy se nejprve dvakrát trefil Honza Sapoušek a poté vsítil po samostatném úniku branku náš obránce Marťas Sajfrt. Soupeři se do poločasu podařilo dát branku a tak poločas skončil 3-1 v náš prospěch. V druhém poločase jsme přestali bojovat a soupeři se podařilo vyrovnat stav utkání. Poté si naši hráči uvědomili, že soupeř se sám neporazí a začali se tlačit před branku soupeře. Vypracovali jsme si několik šancí, ale dlouhou nám nedařilo vstřelit branku. Těsně před koncem se nám podařilo brankou Honzy Sapouška strhnout vedení opět na naší stranu a jednogólové vedení jsme si již pohlídali.
Branky: Honza Sapoušek 3, Martin Sajfrt
 
Sokol Horní Jiřetín – SFK Meziboří 5 - 2
 
                  V dalším utkání jsme nastoupili proti týmu SFK Meziboří a v sestavě jsme udělali jednu změnu, kdy do branky si stoupl Danda Voves. V utkání jsme rychle vedli, ale soupeři se povedlo vzápětí vyrovnat. Na náš druhý gól soupeř opětovně rychle odpověděl a tak byl stav stále vyrovnaný. Před koncem prvního poločasu se strefil Ládík Dargaj a na tento gól již soupeř odpověď nenašel. V druhém poločase se postupně strefili Roman Flugr a Lukáš Křenovský a soupeře jsme již do žádné vyložené šance nepustili.
Branky: Honza Sapoušek, Jirka Sapoušek, Ládík Dargaj, Roman Flugr, Lukáš Křenovský
 
Sokol Horní Jiřetín – SIAD Most A 8 - 3
 
                V posledním utkání jsme nastoupili proti mladým hráčům Most. V utkání jsme rychle vedli, když se po samostatné akci strefil Roman Flugr. Poté se po hezkých kombinačních akcích dvakrát strefil Ládík Dargaj a když další branku přidal Honza Sapoušek, vypadalo to, že utkání bude pro naše hráče snadnou záležitostí. Hráči Mostu však bojovali i za nepříznivého stavu a odměnou jim byl gól v naší síti. Naši hráči se neustále tlačili před branku soupeře a výsledkem našeho tlaku byla nejprve vlastní branka mosteckého hráče a poté penalta, kterou proměnil Danda Voves a upravil poločasový výsledek na 6-1. V druhém poločase se naši hráči neustále tlačili před branku soupeře, ale zapomínali na bránění a tak se soupeř dostal do několika dobrých šancí po rychlých protiútocích. Nám se v druhém poločase podařilo vstřelit již jen dvě branky, kdy se po kombinačních akcích strefili Ládík Dargaj a Danda Voves. Soupeř dal ve druhém poločase také dvě branky a tak utkání skončilo výsledkem 8-3 v náš prospěch.
Branky: Ládík Dargaj 3, Danda Voves 2, Honza Sapoušek, Roman Flugr, vlastní
 

 

 
13. kolo hrané 15.5.2010 v Litvínově
 
FŠ Litvínov – Sokol Horní Jiřetín          5  -  2
 
Branky: Honza Sapoušek, Láďa Dargaj
 
SFK Meziboří – Sokol Horní Jiřetín     1  -  3
 
Branky: Honza Sapoušek 3
 
SK Kopisty – Sokol Horní Jiřetín        4  -  12
 
Branky: Honza Sapoušek 5, Láďa Dargaj 3, Roman Flugr 2, Jirka Sapoušek 2
 
  
 
12. kolo hrané 8.5.2010 v Kopistech
 
          Dne 8. května 2010 se na hřišti v SK Kopisty v Litvínově – Janově odehrálo další kolo okresní soutěže minipřípravek.
         Sestava: Jirka Sapoušek – Jirka Bělina, Lukáš Křenovský, Ondra Relich - Honza Sapoušek, Danda Voves, Ládík Dargaj, Marťas Sajfrt
 
SK Kopisty   -   Sokol Horní Jiřetín    2 – 8
 
Jako první jsme se utkali s domácím týmem SK Kopisty. Do utkání jsme vstoupili aktivně, agresivně napadali soupeřovo hráče a jejich rozehrávku. Paradoxně se však do vedení dostal soupeř, když kopistický obránce nakopl míč na naší branku a míč padající z velké výšky si náš brankář srazil do branky. My jsme pokračovali v dobré hře a Ládík Dargaj brzy vyrovnal. Soupeře jsme přehrávali a třemi brankami Honzy Sapouška jsme utkání otočili. Do poločasu se soupeři podařilo z ojedinělé akce snížit na 4-2. V druhém poločase již na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Nejprve proměnil samostatný únik Lukáš Křenovský a poté se po kombinačních akcích postupně strefili Ládík Dargaj a Ondra Relich. Tečku za utkáním udělal náš brankář Jirka Sapoušek, když si jeho dlouhý výkop srazil do branky brankář Kopist.
Branky:Honza Sapoušek 3, Ládík Dargaj 2, Lukáš Křenovský, Ondra Relich, Jirka Sapoušek
 
 
Siad Souš   -   Sokol Horní Jiřetín    1 – 4
 
            V dalším utkání jsme pokračovali v dobrém výkonu a v utkání jsme se dostali do vedení brankou Ondry Relicha. Hráči Souše nás chvílemi herně přehrávali, ale my jsme své herní nedostatky nahrazovali bojovností. Do poločasu se trefil ještě Honza Sapoušek a do druhého poločasu jsme šli s vedením 2-0. V druhém poločase se trefil opět Honza Sapoušek a my jsme se dostali do tříbrankového vedení. Soupeř se ale nevzdal a měl několik šancí, při kterých nás podržel náš brankář Jirka Sapoušek. Soupeři se nakonec podařilo vstřelit čestný úspěch, ale poslední slovo měl opět Honza Sapoušek, který stanovil konečný výsledek na 4-1 v náš prospěch. 
Branky:Honza Sapoušek 3, Ondra Relich
 
 
FŠ Litvínov   -   Sokol Horní Jiřetín   3 – 4
 
V posledním utkání jsme nastoupili proti týmu FŠ Litvínov a jednalo se o velice kvalitní utkání, které se muselo líbit všem přihlížejícím. V utkání jsme se dostali do vedení brankou Ondry Relicha, ale soupeř do poločasu stačil vyrovnat. V druhém poločase jsme inkasovali gól přímo z rohového kopu, když rozhodčí nechal litvínovského hráče rozehrávat asi metr od brankové čáry. Naši hráči nesložili zbraně a tlačili se za vyrovnáním. Honza Sapoušek byl faulován při samostatném úniku a rozhodčí nařídil pokutový kop. Pokutový kop Honza Sapoušek s přehledem proměnil. I nadále se hrál oboustranně útočný fotbal a šance se střídali na obou stranách. Při některých litvínovských šancích při nás stálo štěstí a některým šancím zabránili naši hráči díky své obětavosti. Dvěma brankami Honzy Sapouška jsme soupeře na chvíli zaskočili, ale litvínovští zápas nezabalili a snažili se o vyrovnání. Chvíli před koncem se jim podařilo snížit na 3-4 a v nastaveném čase se na naši branku řítil útočník Litvínova. Naši branku však netrefil a to jednak díky našim obráncům, kteří mu nenechali klid na zakončení a také díky našemu brankaři, který dobře vyběhl a zmenšil střelecký úhel.
Branky:Honza Sapoušek 3, Relich
 
  
 
11. kolo hrané 1.5.2010 v Horním Jiřetíně
 
          Dne 1. května 2010 se na našem domácím hřišti v Horním Jiřetíně odehrálo 11. kolo okresní soutěže minipřípravek.
          Sestava: Jirka Sapoušek – Jirka Bělina, Roman Flugr, Lukáš Křenovský, Ondra Relich - Honza Sapoušek,   Aleš Polák, Danda Voves. Ládík Dargaj
 
FŠ Litvínov   -   Sokol Horní Jiřetín    4 – 5
 
Jako první jsme se utkali s týmem Fotbalové školy Litvínov a soupeř nás v prvním poločase zaskočil velmi aktivní hrou. První poločas skončil vedením soupeře v poměru 3-2. Po přestávce jsme vyrovnali na 3-3, ale soupeř se opětovně dostal do vedení. Naši nejmladší hráči se snažili vyrovnat, což se jim podařilo a chvíli před koncem zápasu jsme dokázali utkání otočit a dostali jsme se do vedení. Poslední minuty zápasu se neskutečně vlekly, ale díky obrovskému nasazení všech našich hráčů jsme vedení udrželi a do tabulky jsme si přičetli další tři body.
Branky: Honza Sapoušek 4, Ládík Dargaj
 
 
Siad Souš   -   Sokol Horní Jiřetín    4 – 1
 
         Další utkání se nám příliš nepodařilo a hlavně náš brankář si během zápasu párkrát pohrál s mozkovou a srdeční činností trenéra i přihlížejících diváků. V utkání jsme vedli díky brance Honzy Sapouška, ale poté jsme soupeře svým odevzdaným výkonem nechali čtyřikrát skórovat a hráči Souše tak zaslouženě vyhráli.
Branky: Honza Sapoušek
 
 
Bílina   -   Sokol Horní Jiřetín   1 – 8
 
V posledním utkání jsme nastoupili proti týmu Bílina. V utkání jsme udělali změnu na postu brankáře a do branky nastoupil Danda Voves. Soupeře jsme od začátku zatlačili na jeho polovinu, ale střelecky jsme se nedokázali prosadit. Ojedinělou akci soupeře jsme přerušili pouze za cenu nedovoleného zákroku a soupeř dalekonosnou střelou pod břevno překonal našeho maličkého brankaře. Inkasovaná branka nás nastartovala k ještě většímu náporu a do poločasu jsme utkání otočili na 2-1. V druhém poločasu jsme již soupeře válcovali a vstřelili jsme dalších šest branek.
Branky: Honza Sapoušek 6, Jirka Sapoušek , Ládík Dargaj
 
 
  
 
10. kolo hrané 24.4.2010 v Meziboří
 
        Dne 24. dubna 2010 se odehrálo další kolo okresní soutěže minipřípravek na hřišti SFK Meziboří. V tomto kole jsme nastoupili bez tří našich hráčů – Jirky Sapouška, Ládíka Dargaje a Marťase Sajfrta, kteří bojovali s nemocí.
       Sestava: Danda Voves – Jirka Bělina, Roman Flugr, Lukáš Křenovský - Honza Sapoušek, Ondra Relich, Aleš Polák
 
SK Kopisty   -   Sokol Horní Jiřetín    0 – 2
 
Jako první jsme se utkali s týmem SK Kopisty a už jako tradičně jsme se v prvním utkání trápili a nemohli jsme se dostat do potřebného tempa. V utkání nás skvělými zákroky podržel Danda Voves, který zastoupil nemocného Jirku Sapouška. Soupeře načal svým prvním soutěžním gólem netradiční střelec Lukáš Křenovský, který je spíše řízným obráncem než gólovým střelcem. Naše vedení pojistil svým gólem Honza Sapoušek a utkání jsme již dovedli do vítězného konce.
Branky: Lukáš Křenovský, Honza Sapoušek
 
SFK Meziboří   -   Sokol Horní Jiřetín    1 – 6
 
V dalším utkání jsme nastoupili proti nejmladším hráčům z Meziboří. V utkání jsme dominovali a soupeři jsme dokázali vstřelit šest branek a to jsme ještě několik příležitostí neproměnili. Soupeř dokázal jednu ze svých příležitostí využít a připravil našeho gólmana Dandu Vovse o další čisté konto.
Branky: Honza Sapoušek 3, Ondra Relich 3
 
SIAD Most A   -   Sokol Horní Jiřetín   1 – 8
 
V posledním utkání jsme nastoupili proti mladičkému týmu Siadu Most. Nadšeně bojující soupeř dlouho vzdoroval a naši hráči se nedokázali prosadit. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a po několika dobrých příležitostech jsme se prosadili i gólově, kdy se trefil Ondra Relich. Poté jsem rychle přidali další dvě branky, ale v druhém poločase jsme zapomněli bránit a soupeř z ojedinělé šance dokázal skórovat. Naši hráči však pokračovali ve své útočné hře a mostecký gólman lovil své sítě balon celkem osmkrát. Střelecky se dařilo Ondrovi Relichovi a Honzovi Sapouškovi a taktéž se dokázal prosadit Jirka Bělina.
Branky: Ondra Relich 4, Honza Sapoušek 3, Jirka Bělina
 
 
 
9. kolo harné dne 17.4.2010 v Litvínově
 
             Dne 17. Dubna 2010 jsme odehráli další kolo okresní soutěže minipřípravek na hřišti Fotbalové školy Litvínov. Postupně jsme se utkali s týmy FŠ Litvínov, SFK Meziboří, SK Kopisty.
             Sestava: Jirka Sapoušek – Jirka Bělina, Roman Flugr, Aleš Polák, Honza Sapoušek – Ondra Relich, Lukáš Křenovský, Ládík Dargaj, Danda Voves
 
FŠ Litvínov   -   Sokol Horní Jiřetín    2 – 4
 
V prvním utkání jsme se utkali s týmem FŠ Litvínov a naši nejmladší nezačali zrovna nejlépe. Než jsme se stačili na hřišti rozkoukat, tak náš brankář lovil míč ze své sítě. Za chvíli jsme však dokázali vyrovnat brankou Honzy Sapouška a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu. Po pěkných akcích jsme góly Ládíka Dargaje a Honzy Sapouška strhli vedení na svou stranu. V druhém poločase se soupeři podařilo snížit na rozdíl jedné branky a vypadalo to, že ze zápasu se stane drama. Naštěstí se nám podařilo vstřelit branku, kdy se po nahrávce Ládi Dargaje trefil Danda Voves a utkání jsme poté bez větších problémů dovedli do vítězného konce.
Branky: Honza Sapoušek 2, Danda Voves, Ládík Dargaj
 
 
SFK Meziboří   -   Sokol Horní Jiřetín    0 – 10
 
V dalším utkání jsme nastoupili proti nejmladším hráčům z Meziboří. Mezibořští hráči nastoupili s velmi mladými hráči a tito v zápase nestačili na naše fyzicky i herně vyspělejší hráče. První poločas se stal dokonalým představením našeho nejlepšího střelce Honzy Sapouška. Mezibořští hráči, kteří byli většinou o dvě hlavy menší než náš urostlý střelec, si s Honzou nevěděli rady a ten během prvních patnácti minut vstřelil pět branek. V druhém poločase jsme pokračovali v pohodovém tempu a naši hráči předvedli několik pohledných útočných akcí. Přidali jsme dalších pět branek, kdy se dvakrát prosadili Danda Voves a Honza Sapoušek a také náš produktivní obránce Ondra Relich.
Branky: Honza Sapoušek 7, Danda Voves 2, Ondra Relich
 
SK Kopisty   -   Sokol Horní Jiřetín   4 – 4
 
V posledním utkání jsme nastoupili proti SK Kopisty. Před zápasem nás o hráčskou výpomoc požádal trenér starší přípravky a tak jsme v plné sestavě odehráli pouze první poločas a úkol zněl jasně. Nastřílet co nejvíce gólů, abychom v druhém poločase ubránili dobrý výsledek. Po brankách Ondry Relicha a Dandy Vovse jsme vedli dva nula, ale poté jsme nechali soupeře snadno skórovat. Poté jsme se střelecky trápili a do poločasu jsme vstřelili už jenom dvě branky. O přestávce nás opustili Honza a Jirka Sapouškovi a Ondra Relich a odjeli vypomoci starší přípravce na Meziboří. Do branky se postavil Roman Flugr a na střídání do pole nám zbyl pouze jeden hráč. Naši hráčibojovali, aledlouho jsme vzdorovat nedokázali. Nejprve jsme si vstřelili vlastní branku a poté jsme nechali soupeře skórovat z poloviny hřiště. I naši hráči se dostali do několika příležitostí, ale vsítit branku jsme nedokázali. Čas se nemilosrdně vlekl a i rozhodčí byl proti nám, když neodpískal evidentní faul na Ládíka Dargaje, který mohl jít sám na branku. Chvíli před koncem se ze sousedního hřiště ozvala píšťalka, naši hráči přestali hrát, soupeř toho využil a střelou z dálky vyrovnal. V posledních vteřinách vystřelil náš obránce Luky Křenovský, ale jeho střela těsně minula kopistickou branku.
Branky: Danda Voves 2, Ondra relich, Honza Sapoušek

 

 
 
8. kolo hrané 10.4.2010 v Čepirohách
 
V dohrávaném osmém podzimním kole jsme se v sobotu 10. 4. 2010 zúčastnili satelitního turnaje hraného v Čepirohách.
Naši hráči nastoupili v následující sestavě:  Jirka SAPOUŠEK - Roman FLUGR, Jirka BĚLINA, Luky KŘENOVSKÝ, Ondra RELICH, Marťas SAJFRT - Honza "Cápa" SAPOUŠEK, Danda VOVES, Ládík DARGAJ, Aleš POLÁK. 
  
Horní Jiřetín - SIAD Souš       1 - 3
 
          V prvním utkání jsme se utkali s vedoucím týmem soutěže se SIADem SOUŠ. Ve velmi studeném počasí jsme se dostali do vedení gólem Honzy Sapouška, ale poté naši nejmladší "zamrzli" a soupeři se podařilo utkání třemi brankami otočit. Naše snaha o zkorigování výsledku vyzněla naprázdno a tak jsme v prvním utkání prohráli 1:3. 
Branky:   Honza Sapoušek
 
Horní Jiřetín - FŠ Litvínov      4 - 1
 
           Ve druhém utkání byl naším soupeřem tým FŠ Litvínov a naši hráči nastoupili na hřiště s odhodláním odčinit porážku z předchozího utkání. V utkání jsme se ujali vedení gólem Honzy Sapouška. Poté jsme dobrým napadáním soupeře dokázali vybojovat míč a Ládík Dargaj využil chyby litvínovského brankaře a z poloviny hřiště poslal míč do opuštěné litvínovské branky. Litvínovský brankář se za několik okamžiků pokoušel projít hřištěm ve stylu Lionela Messiho, ale narazil na dvojblok našich hráčů a Ládík Dargaj poslal znovu míč do prázdné litvínovské branky. Další branku přidal Honza Sapoušek a naši hráči pokračovali ve velmi dobrém výkonu. Další branku jsme však již nedokázali vstřelit a to i přesto, že litvínovští hráli vabank a jejich brankář hrál často v pozici třetího útočníka. Soupeři se v závěru podařilo vstřelit branku a tak utkání skončilo 4-1 v náš prospěch.
Branky: Ládík Dargaj 2, Honza Sapoušek 2
 
Horní Jiřetín - SK Kopisty      6 - 1
 
            V posledním utkání jsme se utkali s týmem SK Kopisty, který v předchozích dvou zápasech prohrál vysokým rozdílem ve skóre. Začátek utkání se nám moc nepodařil a soupeřovo branku jsme moc neohrozili. Poté se ve skrumáži před soupeřovo brankou nebojácně prosadil Danda Voves a my jsme vedli 1-0. Za pár okamžiků Honza Sapoušek zatáhl míč podél levé lajny a centrem před bránou našel Dandu Vovse, který se pěkně trefil z voleje a dal náš druhý gól. V té době jsme na hřišti dominovali a soupeře se na naší polovinu dostával pouze při výkopech od své brány. Naší převahu jsme dokázali přetavit v další dvě branky, kdy se trefil Honza Sapoušek a svůj hattrick dovršil Danda Voves. Vedením jsme se nechali ukolébat a soupeř dokázal z ojedinělé šance skórovat. Naši hráči poté opětovně zařadili na vyšší rychlostní stupeň a po gólech Ondry Relicha a Honzy Sapouška se skóre zastavilo na konečném výsledku 6-1 v náš prospěch.
Branky: Danda Voves 3, Honza Sapoušek 2, Ondra Relich
 
   
 
6. kolo hrané 10.10.2009 v Kopistech
 
V šestém kole jsme se v sobotu 10. října 2009 zúčastnili satelitního turnaje hraného na hřišti SK Kopisty.
Naši hráči nastoupili v následující sestavě: Kocourek Ondra – Křenovský Lukáš, Bělina Jirka, Flugr Roman, Relich Ondra - Sapoušek Honza, Dargaj Láďa, Voves Danda, Šlégr Pepík
 
Horní Jiřetín - SK Kopisty 2 – 8
 
V prvním utkání jsme se utkali s domácím týmem SK Kopisty a brzy jsme se dostali do vedení brankou Honzy Sapouška. Hned po rozehrávce soupeře jsme získali míč a opět Honza Sapoušek zvýšil naše vedení na 2-0. Potom však naši hráči přestali bojovat a nechali soupeře se dostat zpět do hry. Nestačili jsme bránit průniky levého obránce celku Kopist Štěpána Jansy, který mezi našimi hráči procházel kdykoliv se mu zachtělo a střílel nám jednu branku za druhou a do poločasu dokonale otočil skóre na 2-3. V druhém poločase naši hráči rezignovali a tak se skóre zastavilo na děsivém čísle 2-8.
Branky: Sapoušek Honza 2
 
Horní Jiřetín – SFK Meziboří 10 – 0
 
Ve druhém utkání jsme se utkali s celkem SFK Meziboří. V naší brance nastoupil ke své brankařské premiéře Danda Voves. Mladí hráči Meziboří bojovali o každý míč a nevypustili jediný souboj a proto jsme se dlouho nedokázali gólově prosadit. Naopak soupeř se dostal do šance a nastřelil tyč naší branky. V průběhu utkání se však projevila větší fyzická vyspělost našich hráčů a dvěma brankami Honzy Sapouška jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Do konce poločasu jsme naše gólové konto navýšili hattrickem Ládi Dargaja a v druhém poločase jsme již utkání kontrolovali. V druhém poločase jsme upravili skóre brankami Ondry Relicha a Honzy Sapouška a poté, co si soupeř vstřelil i vlastní branku, skončilo utkání 10-0 v náš prospěch.
Branky: Sapoušek Honza 4, Dargaj Láďa 3, Relich Ondra 2, vlastní
 
Baník Most A – Horní Jiřetín 3 – 5
 
V posledním utkání jsme se utkali s týmem Baník Most A a naši hráči si po předchozím vítězství nad týmem Meziboří mysleli, že je čeká další lehké utkání. Mladí hráči Mostu však byli důraznější v osobních soubojích a nepouštěli naše hráče do šancí. Po nedůrazu v naší obraně se soupeř dostal do dvoubrankového vedení a my jsme se dlouho nedokázali prosadit. Do poločasu se nám podařilo snížit brankou Ládi Dargaje a tak poločas skončil 1-2 v náš neprospěch. V druhém poločase se nám podařilo brankou Ondry Relicha vyrovnat, ale soupeř opět využil zaváhání naší obrany a v utkání se dostal znova do vedení. Naši hráči vrhli všechny své síly do útočení, ale v cestě jim stál obětavě bránící soupeř v čele s výborně chytajícím brankářem. Vyrovnat se nám podařilo z penalty, kterou proměnil Honza Sapoušek. V závěru utkání se nám podařilo strhnout vedení na naší stranu, kdy se dvakrát trefil náš nejlepší střelec Honza Sapoušek.
Branky:  Sapoušek Honza 3, Relich Ondra, Dargaj Láďa
 

 

 
5. kolo hrané 3.10.2009 v Litvínově
 
V pátém kole jsme se v sobotu 3. října 2009 zúčastnili satelitního turnaje hraného na hřišti Fotbalové školy Litvínov.
Naši hráči nastoupili v následující sestavě: Vorlík Marek – Křenovský Lukáš, Bělina Jirka, Flugr Roman, Relich Ondra - Sapoušek Honza, Dargaj Láďa, Voves Danda, Sajfrt Martin
 
FŠ Litvínov - Horní Jiřetín  2 – 2
 
           V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku Fotbalové školy Litvínov a opětovně jsme s tímto soupeřem sehráli vyrovnané utkání. V utkání jsme vedli díky brance Honzy Sapouška, ale soupeř dvěma góly utkání otočil. V závěru utkání jsme vsadili vše na ofenzívu a díky druhé brance Honzy Sapouška jsme dokázali vyrovnat.
Branky: Sapoušek  Honza 2
 
Horní Jiřetín – SFK Meziboří 14 - 2
 
Ve druhém utkání jsme se utkali s celkem SFK Meziboří. Tým soupeře nastoupil převážně s hráči narozenými v roce 2004, ale přestože hráči Meziboří byli většinou o dva roky mladší než naši hráči, nebáli se a snažili se bojovat o každý míč. V utkání se soupeř dokonce dostal do vedení, když všichni naši hráči útočili a zcela osamocený hráč Meziboří dokázal prostřelit našeho debutujícího brankaře Martina Sajfrta. Naši hráči poté uzamkli soupeře před jeho brankou a skóre utkání dokonale otočili. Soupeř nám dokázal vstřelit ještě jednu branku z pokutového kopu, kdy snižoval na 7-2. My jsme poté vstřelili ještě sedm branek a utkání jsme dovedli do vítězného konce.
Branky: Sapoušek Honza 5, Bělina Jirka 3, Relich Ondra 2, Voves Danda, Flugr Roman, vlastní 2
 
 
SK Kopisty – Horní Jiřetín 6 – 6
 
V posledním utkání jsme se utkali s týmem SK Kopisty. V utkání jsme vedli brankou Romana Flugra, ale soupeř třemi brankami utkání otočil. Naši hráči se snažili prosadit převážně individuálně, ale přes dobře bránící hráče Kopist se jim nedařilo projít. Přesto jsme dokázali snížit na rozdíl jedné branky, kdy se prosadil Honza Sapoušek. Do poločasu jsme však dostali ještě dvě branky, kdy naši hráči nedokázali zastavit dobře hrajícího levého obránce celku Kopist. Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s cílem pokusit se zvrátit vývoj utkání. V druhém poločase jsme ovládli hru a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu. Vytvářeli jsme si šance a třemi brankami jsme výsledek utkání vyrovnali. Naši hráči se tlačili za vítězstvím, ale další šance jsme nedokázali proměnit. Naopak soupeř využil ojedinělou šanci a v utkání opět vedl o jednu branku. V závěru naši hráči ukázali obrovskou vůli a nasazení a odměnou jim byla branka v posledních vteřinách utkání, která znamenala bod za remízu.
Branky:Sapoušek Honza 4, Vorlík Marek, Flugr Roman
 
 
 
   
 
4. kolo hrané 26.9.2009 v Kopistech
 
Ve čtvrtém kole jsme se v sobotu 26. září 2009 zúčastnili satelitního turnaje hraného na hřišti v Janově - Kopistech
Naši hráči nastoupili v následující sestavě: Sapoušek Jirka – Křenovský Lukáš, Bělina Jirka, Flugr Roman – Relich Ondra, Sapoušek Honza, Dargaj Láďa, Voves Danda
 
SK Kopisty - Horní Jiřetín 5 – 7
 
V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku SK Kopisty a hned v úvodu jsme soupeře pustili do dvougólového vedení. Za chvíli se nám podařilo snížit, ale díky malému důrazu v obraně jsme soupeře nechali opětovně skórovat. V poslední minutě prvního poločasu jsme opět snížili na rozdíl jednoho gólu. Po přestávce jsme soupeře zatlačili na jeho vlastní polovinu a čtyřmi góly jsme otočili výsledek utkání. Soupeř se dostal na chvíli do hry poté, co jsme si vstřelili vlastní branku po rohovém kopu, ale hned vzápětí se po pěkné akci prosadil skluzem Danda Voves a vrátil našemu týmu třígólové vedení. V závěru už soupeř pouze korigoval výsledek na 7-5 v nás prospěch.
Branky: Sapoušek Honza 4, Relich Ondra, Voves Danda, Dargaj Láďa
 
Horní Jiřetín – Souš 4 - 1
 
          Ve druhém utkání jsme se utkali s celkem FK Siad Souš. Soupeře jsme od začátku zatlačili před jeho branku a v prvním poločase jsme po pěkných kombinačních akcích vstřelili tři branky. Na začátku druhého poločasu jsme po nedorozumění brankáře s obranou zbytečně inkasovali a inkasovaný gól ovlivnil naši hru. Nedokázali jsme navázat na naši hru z prvního poločasu a soupeř se dostával častěji na naší polovinu hřiště. Soupeři jsme však již skórovat nedovolili a v závěru utkání pečetil výsledek utkání náš goleador Honza Sapoušek .
Branky: Sapoušek Honza 3, Relich Ondra
 
FŠ Litvínov – Horní Jiřetín 3 – 5
 
          Ve třetím utkání jsme se utkali s týmem Fotbalové školy Litvínov. Během prvních tří minut jsme dokázali vstřelit tři branky a vypadalo to, že soupeř dostane na cestu domů pořádnou gólovou nadílku. Po důrazné domluvě litvínovského trenéra se výkon soupeře zlepšil a do poločasu dokázal snížit na 3-1. Na začátku druhého poločasu jsme soupeři odskočili opět na rozdíl tří branek, ale soupeř nesložil zbraně a dvěma góly dokázal snížit na jednobrankový rozdíl a snažil se o vyrovnání. Naši hráči však po samostatném úniku vstřelili pátý gól a po dramatickém průběhu jsme utkání dotáhli do vítězného konce.
Branky: Sapoušek Honza 4, Relich Ondra
 
 
 
3. kolo hrané 19.9.2009 v Horním Jiřetíně
 
V sobotu 19. září 2009 se na hřišti v Horní Jiřetíně konalo třetí kolo okresní soutěže minipřípravek. Prvních dvou kol soutěže jsem se nezúčastnili, jelikož naši hráči byli ve škole v přírodě a tudíž se jednalo o naše první zápasy v soutěži. 
Naši hráči nastoupili v následující sestavě: Smolák Fanda – Křenovský Lukáš, Bělina Jirka, Flugr Roman – Relich Ondra, Sapoušek Honza, Dargaj Láďa, Voves Danda
 
FŠ Litvínov - Horní Jiřetín       3 – 4
         
          V prvním utkání naši jsme nastoupili proti Fotbalové škole Litvínov. Ve vyrovnaném utkání jsme soupeře přestříleli a dokázali jsme o gól zvítězit.
Branky: Sapoušek Honza 3, Relich Ondra
 
Horní Jiřetín – Souš           3 – 5
 
Ve druhém utkání jsme se utkali s celkem Souše. Soupeře jsme po našich chybách pustili do třígólového vedení, ale díky třem gólům Honzy Sapouška jsme dokázali vyrovnat. Po chybách v obraně jsme soupeře nechali dvakrát skórovat a ani přes náš závěrečný tlak jsme již s výsledkem nedokázali nic udělat. 
Branky: Sapoušek Honza 3
 
Bílina – Horní Jiřetín   4 – 8
 
Ve třetím utkání jsme se utkali s mladými hráči Bíliny. Po celé utkání jsme soupeře přehrávali a dokázali jsme mu vstřelit osm branek a spoustu dalších příležitostí jsme neproměnili. V útočné euforii jsme zapomínali bránit a soupeři jsme umožnili vstřelit čtyři branky.
Branky: Relich Ondra 3, Sapoušek Honza 2. Dargaj Láďa 2
 
 

 

 

 

 

 

 

TOPlist